Widok

Karta kontynuacji uczeszczania dziecka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy w kazdym przedszkolu nalezy zlozyc karte uczeszczanua dziecka po przedszkola? Nawet nie wiedzialam, ze takie cos jest,przez przypadek wyczytalam.Jutro zapytam w przedszkolu ale odpowiedzcie uuz teraz bo nie zasne :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My podpisalismy karte kontynuacji jakies 2 tygod temu. dzwonili do nas z przedszkola, ze jesli chcemy ,zeby dziecko w przyszlym roku chodzilo nadal do tego przedszkola to uplywa termin podpisania deklaracji / synek byl chory i nie chodzil do przedszkola wiec nie wiedzialam do kiedy trzeba karte podpisac/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas zadnej takiej informacji na tablicy nie bylo,ani na stronie ,wychowawczyni nic nie mowila ,na zebraniu tez nic nie mowili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, przedszkolach państwowych należy zadeklarować się czy dziecko będzie chodziło czy nie.
Są do tego specjalne druki, które wydawane będą w przedszkolu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do 12 lutego trzeba było złożyć kartę kontynuacji uczeszczania dziecka w przedszkolu. Co roku się składa. Jeżeli chodzi o przedszkola publiczne. W prywatnych nie wiem jak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz wszystko wiem,7 dni przed rozpoczeciem rekrutacji nalezy wypelnic druk.Na szczescie wychowawcy rozdaja deklaracje wiec nie trzeba miec w glowie dat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A rekrutacja rozpoczęła się dzisiaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni rozpoczyna sie 12 marca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry