Widok

Kasia - opinia

Dlaczego 2 gwiazdki ?
Poniżej wyjaśniam.
Szkoła rodzenia super. Prowadząca idealna. Porady super.
Ale kobietki...szkoła to porady i trochę przygotowuje do macierzyństwa..uspokaja przed przyjęciem dziecka na świat.
Ja się cieszę że chodziłam na te zajecia darmowe. Byłam bardziej pewna tego się dzieje z dzieckiem. Nie panikowalam tylko zajrzałam do zeszytu lub napisałam SMS do położnej. Jedyny plus z położnej tutaj.

Położna środowiskowa to jakiś żart!!!
Jak miałam mieć zdjęte szwy to by przyszła na wizytę patronazowa za którą ma płatne i to jej obowiązek. Ale jak się okazało że w szpitalu mi zdjęli szwy.to nie było już mowy o obowiązkowej wizycie patronazowej. Masakra. Przykre bo za to ma płacone z NFZ czyli z mojej kieszeni.
Ja to zgłoszę dalej bo muszę...
Może coś zmienię innym kobietom.
Jak słyszę od koleżanki że jej położna środowiskowa już 3 raz u niej jest i bada maluszka i się przejmuje każdym dniem jego życia to aż serce się kraje że ja tak nie mam...
Przykre że Pani praca nie jest od serca tylko dla kasy..pani Iwono.
Sugeruje też być słowną a nie obiecywać że pani zadzwoni a tak się nie dzieje.
Moja ocena
obsługa: 2

oferta: 5

jakość usług: 2

klimat i wystrój: 3

przystępność cen: 3

ocena ogólna: 2

2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy za pozytywną ocenę prowadzonych zajęć. Bardzo nam przykro jednak czytac taką opinie, o jednej z naszych najbardziej zaangażowanych położnych. Fakt, dotychczas położna po porodzie odbywała 4-6 wizyt patronażowych. Teraz w czasie epidemii pacjentki zgodnie z zaleceniami mogą liczyć na JEDNĄ wizytę, która ma trwać około 15 minut.
Kolejne wizyty mają być realizowane w formie teleporad.
Dokładne zalecenia pacjenci znajdą tutaj: https://link.do/mSOAF
Jest nam przykro, że Pani ma taki żal i czuje się tak bardzo niezaopiekowana. Ubolewamy nad Pani oceną i stosunkiem do połoznej, która poświęcała Pani swój czas. Życzymy dużo zdrowia Pani Moniko dla Pani i synka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry