Widok

Kaszel od 5 lat, flegma

Witam, pisze do Was, bo potrzebuje pomocy. chodzi o moja zone, od 5 lat z przerwami kilku tygodniowymi ma ciagly kaszel, po wielu godzinach spędzonych w gabinetach jest diagnoza, sluz flegma spływa do gardla i spowoduje kaszel. Nie wiemy tylko dlaczego to flegma się pojawia i jak ja powstrzymać. Zona robila testy na uczulenie, wizyty u pulmonologa etc
Ma ktoś z Was jeszcze jakiś pomysl, proszę o podpowiedz co dalej robic. Bo Zona już stracila wiare ze kiedyś będzie zdrowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może wizyta u laryngologa by wyjaśniła skąd ta flegma, ew rezonans zatok czy czaszki. Może jest jakieś zapalenie zatok albo ciało obce tam utknęło?
Ostatecznie może jakiś neurolog, neurochirurg? Widziałam kiedyś w TV faceta, któremu płyn mózgowo-rdzeniowy wyciekał przez szczelinę jakąś, wpływał do nosa albo do gardła powodując różne objawy przypominające nieżyt nosa, zapalenie oskrzeli itd. Załatali mu to i było ok. Może warto poszukać w tym kierunku?
Można spróbować diety bez mleka ani kropli.

Takie dolegliwości są często przy refluksie żołądkowym .Malox wyściela przelyk zmienia kwasowość żołądka i bardzo pomaga.Warto spróbować.

Mukowiscydoza? Może sprawdzić pod tym kątem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Leczenie kanałowe (11 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej iść na leczenie kanałowe pod mikroskopem? Może ktoś polecić dentystę i jaki był...

Jakie witaminy w ciąży? (22 odpowiedzi)

Mozecie polecic jakies dobre witaminy?

Dr Andrzej Skabara - neurolog - Swissmed - prośba o opinię (12 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś zna lub słyszał opinię nt. dr Skabary - neurologa? Ze względu na dyskopatię i...

do góry