Widok

Każdy kto przeprowadził się do Gdańska za pracą żałuje ,nie spotkałem osoby która była by zadowolona z takiej decyzji .

Już poraz enty spotykam się z taką opinią , zarobki tragiczne cięzko jest zarobić 2000 tyś w róznych zawodach stoczniach , operatorzy cnc , maszyn budowlanych nie mówiąc o kasjerkach ochroniarzach i innych fizoli ,oczywiście mówię tu o ludziach którzy mają własne życie osobiste oprucz pracy i chcą zarobić w 8 godzinach dziennie bez sobut , A pracocholików kt€rzy robią po 300 godzin bez 50 i 100 za nadgodziny proszę o niewypowiadanie się jest was coraz mniej na szczęscie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czyli najmniej wykwalifikowani zarabiają najniższą krajową? W czym problem ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

2000 zł nie jest ciężko zarobić przecież, wystarczy się rozjerzeć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie za tyle to nawet w pośrednictwach pracy są oferty i to od zaraz, oczywiście magazyn albo produkcja ale 2k netto to na prawdę trzeba się mocno postarać i być wyjątkowym lebiegą żeby tyle nie zarobić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja chyba wiem o co chodzi. Siła nabywcza pieniądza jest inna.
Minimalna krajowa w trójmieście to nie ta sama minimalna krajowa w pozostałych rejonach, choć nominalnie tyle samo banknotów.
Zarabiać minimalną w trójmieście to prawie jak zarabiać minimalną w Warszawie....
Jeśli ktoś przyjechał do bogatego rejonu myśląc że za minimalną pensję przeżyje , to jakby to powiedzieć...wtopił
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pie**zenie zaraz się okaże że wszyscy zarabiają po 4k na rękę za 8 godzin dziś do mnie gościu dzwonił pytał się czy mam urawnienia na ładowarki i wózki widłowe potwierdziłem , i za trzy zmianową pracę w porcie nad wodą krzyknołem mu 2500 tyś netto podstawy to zaczoł płakać że za dużo i jeszcze niby Szwajcarska firma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest wygórowana stawka, nawet jak na port to bardzo przecietna stawka -poniżej 15 zł /h
Za 14 zł na godzinę to można iść w ciepłym markecie towar wykładać i nie trzeba mieć żadnych uprawnień
Za mniej nie znajdą, ewdentnie celują w kogoś niezorientowanego, kogo można przyciąć na kasie.
Do pierwszych rachunków...I potem znowu będą szukać. ..albo i nie... bo po świętach ruch się kończy koło 15-20 stycznia
Teraz jest największy, przedświąteczny ruch w wielu branżach i jak szuka się stałej pracy to trzeba bardzo uważać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, jeśli chodzi o pracę na magazynie z uprawnieniami na wózki widłowe to 2,5-3,5k netto jest osiągalne między innymi w magazynie Żabki w Będzieszynie za Gdańskiem, w Eurocashu na Kontenerowej w Gdańsku czy w centrum dystrybucyjnym Biedronki na Kartuskiej. W Eurocashu pracowałem, a w dwóch pozostałych byłem na rozmowach także info z pierwszej ręki, nie ma za co :) Jak nie ma ogłoszeń to idź wszędzie osobiście do działu kadr bo oni pracowników pewnie i tak potrzebują, a jak masz doświadczenie to pewnie Cię wezmą z otwartymi rękami. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze tylko dopiszę, że praca w wymienionych miejscach jest fizyczna i dosyć ciężka, jak jesteś laluś mięczak to nie dasz rady. Ale jeśli masz chociaż przeciętną sprawność fizyczną, a do pracy przychodzisz pracować, a nie plotkować, narzekać i drapać się po d*pie to na prawdę idzie tam zarobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Coś tu chłopie bajki piszesz na siłe chcesz ukolorować żabka zatrudnia na pół etatu to gdzie ty tam 3500 zarobisz o biedronce nie wspone cały czas jest ogloszenie na kokoszki magazyn z uprawnieniami jest to miejsce pracy przeleciane jak 50 letnia prosty-tutka a eurokashe makro i inne dziady tęż więcej jak 2200 nie płacą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak jak napisałem wyżej, jeśli chodzisz do pracy ściemniać i myślisz, że ktoś Ci będzie za to płacił to może jest tak jak mówisz, jeśli chodzisz pracować to patrz mój wcześniejszy post. W Eurocashu to ja zarabiałem średnio 2500-2700 netto i to ponad 3 lata temu bo wtedy się zwolniłem, mocno wątpię że teraz zarabia się tam mniej niż wtedy jak pracowałem, raczej więcej. Nie patrz na wysokość samej podstawy, na tych magazynach z premii akordowej można wyciągnąć prawie drugie tyle, warunkiem jest to że trzeba chcieć pracować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do ~kotlet
u nas jest bardzo,ale to bardzo mało ludzi,którzy chcą pracować.Zdecydowana większość chce chodzić do pracy.
Osobiście uważam,że bezrobocia nie ma.Bardzo ciężko jest o wartosciowego,lojalnego pracownika.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

...za dwa tysiące brutto :D
Amen.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłem bardzo ciekawy kto pierwszy się odezwie kocio czy kurak.
obstawiałem kocia,gdyż kurak dawno się nie odzywał.może w końcu wyjechał
na wieki wieków
p.s. a te 2000 brutto to też jakieś opowieści z mchu i paproci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co wygrałam?
Te 2000 brutto to nie jest mój wymysł - to jest najczęściej podawana kwota w dziale ogłoszenia-zatrudnię i pochodzi z tego portalu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podawana , Której na ręke Się i tak nie dostaje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

premia i akord to niewolnicze systemy , dlatego firmy o kturych mówisz wciąż szukaja pracowników i będą ich szukać coraz więcej gratuluję motywacji do pracy , ale ja już wychodzę z założenia że co na papierze to na papierze,też kiedyś pracowałem za 4 zł. na godzinę po 30 godz pod rząd i liczyłem na " premie pan da albo nie " żadko kiedy dał tylko obiecywał .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No, ale co za problem pójść w kierunku własnej działalności ? Możliwości są, ale trzeba się rozejrzeć i nastawić na ciężką pracę...Niewolnikiem zawsze będziesz, gdy nie będziesz miał pieniędzy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oh, Karol, ogarnij się.
Jedną z form wyzysku robotników fizycznych na stoczniach jest zmuszenie tych ludzi do zarejestrowania jednoosobowych DG....szlifierze, spawacze, malarze itd....mają firmę by duża, bogata firma mogła mieć pół darmo siłę roboczą ... O to ci chodzi?
Na założenie firmy też jest potrzebny kapitał....rozumiem że chcesz koledze zasponsorować otwarcie wlasnego magazynu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi tylko chodzi o to, aby się rozwijać, uczyć, a może można pomyśleć by coś robić innego, skoro z etatami słabo. Niech złapie cokolwiek, a kombinuję coś poza tym jeszcze. Nie chce zarabiać mało, to musi się przy tym natrudzić i w większości będzie to praca umysłem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Och, Karol! nie każdy ma taką smykałkę do przedsiębiorczości jak ty!
I szczerze mówiąc, nie każdy nadaje się na szefa, nawet własnego.
Czy naprawdę jest sens iść do byle jakiej pracy i tam tracić czas i energię (doba ma tylko 24h tego nie przeskoczysz)
a wtedy na jak to określasz na "rozwój" nie zostaje ani pieniędzy ani czasu a często i sił braknie?
Właśnie chodzi o pracę do której nie trzeba "dobrabiać" czy "dokombinowywać" drugiego etatu by wyżyć.
Tu nie chodzi o dobrze płatną pracę tylko pracę z której jedna osoba będzie spokojnie w stanie utrzymać się na podstawowym poziomie
A trójmiasto do tanich nie należy więc kwota 2,5 tys to nie są nie wiadomo jakie kokosy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i z tej dyskusji smiało można wywnioskować ze dla jadnych szklanka jest do połowy pełna a dla innych do połowy pusta he he
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu nie chodzi o jakąś smykalke jak masz budżet 15 tyś na płace a robotę robią 4 osoby to nie prztlumaczysz im że jak solidnie pl pracują te 8 godzin to obrobia to 3 osoby i będzie więcej do podziału. Ale nie byle się nie napracować i tylko kiedy podwyżka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może i trochę niewolnicze, ważne, że dają zarobić. Ja już wolę zarabiać te 3k+ netto na akordzie niż siedzieć i narzekać, że nigdzie nie chcą dać 2,5k netto samej podstawy. Pewnie, że każdy by chciał 5000brutto samej podstawy, ale to jest możliwe w niewielu branżach. Poza tym akord motywuje akurat bardzo dobrze - więcej zrobisz=więcej zarobisz. A po co chodzimy do pracy jak nie dla pieniędzy? Więc pieniądze motywują chyba najlepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wcale nie jest niewolnicze o ile taki układ jest uczciwy i ma na celu zmotywować pracownika do wydajnej pracy a nie oszukania go, to jest spoko.
Tylko jak pokazuje moje doświadczenie 99% takich połączeń (podstawa plus premia, podstawa i akord, podstawa plus cośtam)
ma na celu legalne niezapłacenie części należności nawet za dobrze wykonaną pracę a limity, normy są często zmieniane tak, by jak najmniej pracowników mogło wyrobić się ponad limity a informacje o zmianie naliczania dostaje się już PO wykonanej pracy.
Największe wałki pracodawcy-oszuści robią na pracownikach produkcyjnych oraz handlowych, czasem w gastronomii.
Pseudo-pracodawcy sami są winni tego że pracownicy postrzegają takie formy zatrudnienia za nieuczciwe.
Gdyby nie przycinali ludzi na kasę to by takich niechęci nie było.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocio czy ty też masz wrażenie że te opinie które są odpowiedzią na nasze spostrzeżenia i 95 procent pracowników kturzy nie chcą lub nie maja czasu na fora ,śą przez kogoś trolowane na zlecenie , nawet nas zapamientał i wyrżnie próbuje osmieszyć lub podważyć nasze zdanie dla mnie to jest proste lepiej zatrudnić trola do szykanwania ludzi którzy chcą pracować po 8 godzin w normalnych warunkach , niż zacząć walczyć z układem w którym pracodawca co roku zmienia ałto za 300 tyś a ty gdy nie masz nadgodzin to nie opłacisz nawet rachunków za mieszkańie , ja zadko kiedy zapamientuje ludzi na forach mam to w nosie i uważam że każdy ma swoje zdanie a ten wyjeżdza ze ktoś nażeka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

myślę że niestety jest gorzej niż myslisz @kurak
są ludzie którzy trolują innych
zupełnie bezinteresownie
i całkowicie za darmo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Henio, a "byków" w Twoich wypowiedziach, że w oczy razi :P br....rr.rrr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

kurak swoją głupotą przebił podwójnie tę która swoją kocio mordę pcha w każdy temat . Biedaki umysłowe i nieudaczniki życiowe nie maja czasu na forum, po prostu od 5 lat tak sobie wchodzą w każdy temat i się mondrzom.
Reszta to trole :)
Poza tym Heniek i kurak to ten sam idiota, wystarczy sprawdzić IP.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wartościowemu i lojalnemu pracownikowi trzeba dobrze zapłacić i potem dbać o niego aby nie poszedł gdzie indziej.
Skoro pracodawca mówi, że za dużo on kosztuje (wykazywana połowa dochodów, reszta pod stołem), a tymczasem sam zmienia samochody itp. to o czym my tutaj mówimy.
Trzeba dbać o ludzi zamiast płakać, że nie ma komu robić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie.............
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to prawda
1. .....2000 tys zarobic tu trudno w roznych zawodach !!!
2. Jesli masz "zycie osobiste oprucz pracy" i chcesz pracowac bez "sobut" - to tez prawda ze bedzie ciezko !!!
3. NO i jak porownojesz sie do "pracocholikow" ...
TO na szczescie mam nadzieje ze wrocisz skad przyjechales. Szerokiej drogi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja już pracowałem po 350 godzin w miesiącu za 4 zł na godzine i nic z tego nie ma oprucz utraty zdrowia i czasu a dla pracodawcy zawsze bedzie ważne przysłowie " im więcej tym mniej" ja juz nauczyłem się ze nie będę nikomu dorabiał kabzy , a jak pracodawca twierdzi ze nie musi płacic setek czy piędziesiątek za nadgodziny to spotka się ze mną w sądzie pracy jak szesciu ostatnich którym z tysiąca złotych o których ja joko jedyny się domagałem bo reszta wiadomo siedzi jak mysz pod ........ , z tego tysiąca zrobiło się po 20.000 tyś za kontrole plus skarbówka za płacenie połowy pod stołem narazie jestem jedynym procentem na sto z wszystkich ,i to prawda często zmieniam ale mam z tego satysfakcje żę daję rade ,i nie jestem frajerem a reszta niech żyje jak chce do konca rypani .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

kurak ,nikt "oprucz" ciebie nie jest wstanie wywołać takiego uśmiechu na mojej twarzy. pospałem sobie troszeczkę po kolejnym dniu pracy, niestety nie robię sobie wolnych "sobut".
tak z ciekawości,pozwy i donosy piszesz sam ? (jeżeli tak,to dajesz radośc / dajesz po oczach - niepotrzebne skreślić wielu osobom )
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Takie życie niestety wiele osób nie zna swoich praw pracownika , w sądzie czy pipie okazuje się jak pracodawca podkula ogon i nie jest tak odważny , przerabiałem to natomiast juz słyszałem ze w firmach mieszanych pół na pół z ukraincami i polakami , to Polacy zaczynaja być od czarnej roboty bo ukreinec stanie okoniem i koniec nie zrobi ,albo wychodzi i ma w nosie , często na zebraniach Polakom wytykają rozmowy w pracy itd a Ukraincom nawet uwagi nie zwrucą bo są pretensjonalni i dwa razy wolniej pracują to pokazuje że jest syf i Polak nie ma czego szukać we własnym kraju .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurak,normalnie brak słów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam taki problem, że Bóg stworzył mnie leniwym do kwadratu. Nienawidzę pracować, nienawidzę wcześnie wstawać... Jednak jeść kocham i nie mogę bez tego żyć. Poza tym mam hobby, które jest drogie :(
Niestety sam pokierowałem swoim życiem tak, że jest różnie z pracą. Wystarczy mi 3 000 zł na rękę, to jest minimum. Łącznie na rynku pracy jestem od 10 lat, najdłużej pracowałem w jednej firmie 2,5 roku. Generalnie mam zasadę, że pracuję w firmie do momentu, kiedy ktoś powie mi, że mam zostać w pracy dłużej, albo że mam "zabrać robotę do domu". Wtedy mówię od razu "Do widzenia Państwu"...
Teraz jestem w trakcie wypowiedzenia i po wykładzie przełożonego, że "trzeba się angażować w życie firmy", na co ja odpowiedziałem, że jest "bezmózgim pracoholikiem imbecylem, bez życia i poczucia wartości" :) Lubię miny tych głupich korposzczurów, kiedy im się prawdę powie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

J już cię lubię też uważam że nie każdy jest stworzony do pracy ponad 8 , niektórzy mają własne życie które jest warzniejsze a praca to tylko narzędzie , mnie denerwuje że nie ma ludzi a nic z tym nie robią , o jakim rozwoju mowa skoro i tak robimy to samo bez awansów nie mówiąc o podwyrzkach , jak się firmy nie obudzą to upadną selekcja naturalna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja z niecierpliwością czekam aż nastąpi selekcja naturalna takich tępych kuraków.uważam,że powinna być uchwalona ustawa zakazująca się wam rozmnażać,obligująca do kastracji. po wymarciu takich egzemplarzy ,wszystkim bedzie się lepiej żyło
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lubisz marnować sobie życie, siedząc w pracy? Cóż, powiem tylko, że szczerze szkoda mi Ciebie Kolego/Koleżanko ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co, za 2000 brutto będziesz niewolnikiem na zawołanie? ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla niektórych wojna się jeszcze nie skończyła , wstajesz gościu o 4 rano i czekasz na gwizdek do siódmej wyścig czas start , patrzysz 15.00
nie ma nadgodzin i co ja będę robił przed spaniem , i tak w kółko , ale ze zdrowiem różnie bywa wtedy twój pracodawca pokaże ci ile jesteś wart pozbędzie się ciebie jak setki innych którzy byli lepsi lub gorsi w pracy dla niego już wszystko jedno jesteś tylko narzędziem ,druga opcja jest taka że może dożyjesz emnertury w jednym zakładzie , za przepracowane lata dostaniesz uścisk ręki prezesa młodszego od ciebie i pożyjesz mieśiąc rok może dwa na emeryturze , ale z drugiej strony trochę mi imponują tacy ludzie jak ty może dla tego że czasem zazdroszczę determinacji bo dla mnie jężeli coś się nie opłaca to tego nie robię , za młodu zasuwałem cztery lata za 5.50 brutto ale naszczęscie dziadowskich firm jest coraz mniej upadają z powodu braku ludzi ,także być może zostaniesz kiedyś sam w swoim zakładzie pracy , będziesz mógł orać na trzy zmiany bez przerwy za 13 brutto na zleceniu w swoich ciuchach roboczych z jedną przerwą 15 minutową na kanapkę .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znałem kilku takich leserów. Kiedyś utrzymywały się takie obiboki w pracy przez dosyć długi okres czasu. Dzisiaj, okres próbny to max i żegnaj ... na szczęście
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kolega/Koleżanka z tych, co to "pracują za darmo i cieszą się, że robota jest"? Czy z tych, co własną matkę rzucą krokodylom, żeby tylko przypodobać się podwładnemu? "Obibok" i "Leser" dlatego, że nie zgadzam się na marnowanie życia w pracy? Bo wolę z Ukochaną film obejrzeć w domu, zamiast ustawiać do północy piksele w exelu, bo "dedlajn"?
Mi osobiście Was szkoda :)
Co do całego "Obiboctwa" to jak na razie, pomimo mojej leniwej natury i takim specyficznym podejściu do pracy dorobiłem się domu, małego zoo (2 króliki, 3 koty, 2 owczarki kaukaskie), dwóch Saabów i całej biblioteki gier video :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

...masz koty, króliki, owczarki ... to chyba odpowiednie towarzystwo, bo w pracy liczy się zespół, ale nieco inny . Raczej nie pasowałbyś do żadnego zespołu, w którym ja pracowałem. Dodam, że ze swojego dorobku życiowego też jestem zadowolony, chociaż w życiu nie postawiłem na zwierzęta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Praca jest tylko po to, żeby zdobyć środki, które pozwolą spełnić marzenia (i zwłaszcza w dzisiejszych czasach zdobyć jedzenie). Praca nie jest celem, nie jest wartością. Jest środkiem, narzędziem. Niczym więcej. Jeżeli jest inaczej w Twoim życiu to należy Ci tylko współczuć ;)
Pewnie, że nie pasowałbym do żadnego zespołu, w którym pracowałeś i wiesz co? Nie za bardzo się tym przejmuję :) Nie przepadam za towarzystwem pracoholików i ludzi, którzy w czasie wolnym gadają o swojej pracy, bo nic poza nią w życiu nie mają i nie osiągnęli. Po co im dom za 5mln, skoro 10-12h na dobę, 7 dni w tygodniu spędzają w jednym fotelu w biurze, a nawet jeżeli już są w domu to albo myślą o pracy, albo śpią... Po co im urlop, skoro nawet, jak są na Hawajach to i tak myślami są w pracy? :)
Szkoda mi takich ludzi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla jednego będę pracoholikiem, dla drugiego pracownikiem z poczuciem odpowiedzialności.
Jeżeli jest taka potrzeba, to czasami mój zespól zostanie po godzinach, żeby np w innym dniu pracować krócej lub mieć dzień wolny.
Ważne, żeby nie zostawiać kolegów samych z nierozwiązanymi problemami.
Przy odpowiednim podejściu i zrozumieniu możemy razem pracować, razem osiągać cele i razem się bawić.
Na wszystko można znaleźć czas
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

W którym korpo ryją tak berety, że cytuje się te gadki żałosnych "kołczów"? ;D idź się schowaj "pracowniku z poczuciem odpowiedzialności", ale bez poczucia własnej wartości. Gardzę takimi robakami, jak Ty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przeczytałam kilka razy wpis anonima i ciągle nie wiem za co zasłużył na pogardę.
Nie zauważyłam równieź, żeby anonim nie miał poczucia własnej wartości, wręcz przeciwnie.
Twój wpis za to ocieka zawiścią i zazdrością
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To się z nim ożeń , w domu bedziesz miała koszary dzieci na baczność , zbiurki apele capsztyk oczywiscie w chwilach kiedy bedzie w domu , sprawdzanie czystosci mycie kibla szczoteczką do zębów itd..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

cheniek lub kórak (wybierz sobie) zostań rentierem.na początek zainwestuj w słownik ortograficzny ( tak rzebyś zrozómiau- zrub zbiurkę pieniełdzy,idź do ksiełgarni i kóp ksiołrzke,ktura nazywa się słowik ortograficzny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiesz co może ci się udało i rzeczywiście masz powody do dumy i nie zauwarzasz Gdańskiej propagandy sukcesu , ja to już mam tyle kursów że np w Angli po zrobieniu takich samych uprawnień oglądał bym się za nowym mercedesem , a tu na rozmowie słyszysz tylko gadkę no nie mogę panu dać więcej bo stazy pracownicy by się obrazili , następny etap pierwszy mięsiąc , no musi pan zostawać dłużej bo mamy dużo roboty nie wyrabiamy się a nie ma ludzi , no i trzeci etap po wypłacie , czemu pan się zwalnia przecież u nas jest wspalanie 2500 na rekę i może umowa o pracę za pół roku jak się pan sprawdzi i urlop tylko w zime lub gdy nie ma pracy i tak w kółko
ja się nie zgadzam na warunki frajer niewolnik skoro inni się zgadzają to ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisał ten co Heniek pisze przez ch artysta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kurak ty zupelnie nic nie kumasz,nie załapałeś nawet heńka napisanego przez "ch",a chcesz zarabiac kokosy.myslę,że nawet na te 2500 nie zasługujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

za 2500 to ja nawet nie wstaje z wyra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale ty tępy jesteś,nawet nie wiesz co czytasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty to chyba doktorat z głupoty piszesz , wciągasz ludzi w jakieś rozgrywki psychologiczne poza tematem , najlepiej przestań sie wypowiadać na tym forum lub omijaj moje wątki ,to ty sciągasz ten poziom rozmwy w sfery prywatne , i widze że wogóle trolujesz na forum .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a ja sie spotkałem z wielkim zadowoleniem osób, które w promieniu do 100km od Gdańska nie mogły znaleźć pracy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pozwolę sobie nieśmiało zapytać z czego te niemogące znaleźć pracy osoby były tak bardzo zadowolone?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry