Widok

Kiedy byłeś bardzo szczęśliwy?

Kiedy byłeś bardzo szczęśliwy? Z przyjemnością usłyszę twoje historie!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całe moje życie jestem szczęśliwa i nie zamieniłabym z nikim się na inne buty życia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To super, że masz takie podejście do życia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzucenie znienawidzonej pracy i patologicznego szefa. Była to moja druga w życiu praca, dla innych nawet awans. Pamietam ten dzień jak dziś kiedy rzuciłam dosłownie wypowiedzeniem w szefa ( bo go nie chciał przyjąć i był bardzo arogancki) i jego zdziwioną twarz zza szyby kiedy wyszłam. Byłam wściekła ale też ta decyzja dała mi takie poczucie wolności jakby mnie ktoś z więzienia wypuścił po latach odsiadki. Jak złość mi przeszła czułam ogromną radość i ulgę. Pozwoliło mi to odzyskać godność i radość z życia, a kiedyś praca była dla mnie naprawdę bardzo ważnym elementem życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,heheh,byc moze mielismy tego samego szefa bo jak to przeczytalem to wspomnienia wrocily xD jakbym patrzyl w lustro xD pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wbrew pozorom takich szefów jest na pęczki, nietrudno na takiego trafić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

do góry