Widok

Kinder Niespodzianka - spektakl Gdynia

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry, zwracam się z pytaniem czy może ma ktoś do oddania bilety na spektakl "Skarby Tropików"? Może ktoś zarezerwował więcej miejsc a wie, że nie wszystkie wykorzysta? Nie udało mi się niestety zarezerwować a dziecku ciężko to zrozumieć... Godzina i dzień oczywiście obojętne, mogę podjechać po odbiór i odwdzięczyć się chociażby czekoladą. Mój adres: jpotocka4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Impreza coraz bliżej. Może ktoś już wie że nie skorzysta z biletów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mam 4 bilety na spektakl 29 września. fitopato11@gmail.com zapraszam do kontaktu, mozemy sie dogadac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie wymienię 4 bilety na sobotę 28 września na godzinę 13tą na inny termin najlepiej w ten sam dzień na godzinę 15:00. Proszę o kontakt szijona@tlen.pl lub nr tel 792004175
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

do góry