Kirkor

Restauracje Sklepy garmażeryjne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
alina - opinia wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem ,nic mnie nigdy nie spotkało przykrego jedzonko super...
~alina
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Co nieco o sklepie garmażeryjnym wątek zamknięty A ja jestem mile zaskoczona sklepem Kirkora.To, że smaczne to jedno, ale jaka...
~Beata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Pysznie, elegancko za dobrą cenę wątek zamknięty Kilka tygodni temu organizowałam w restauracji Kirkor chrzciny dziecka....
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Maciej - opinia wątek zamknięty Osobiście polecam. Mam nadzieję, że nic się nie zmianiło i można smacznie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Stare, kwasne nalesniki ze szpinakiem wątek zamknięty Zaopatruje sie w kirkorze od kilku dobrych tyg, z czestotliwoscia raz/dwa na...
~Lendzion
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Jedzonko - palce lizać! wątek zamknięty Raz w miesiącu spotykamy się ze znajiomymi w Kirkorze na niemałą wyżerkę....
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

uwaga na garmaż wątek zamknięty Zamówione na Święta półmiski z mięsem okazały się niejadalne- odebrane w...
~bubu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

jest dobrze-moglo by byc lepiej wątek zamknięty dobra kuchnia, jedna z niewielu oferujaca tradycyjne polskie potrawy....
~ww
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2011

nie wszystko takie jak bym chciała wątek zamknięty Kupiłem w sklepie ul.Kartuska pierogi z mięsem, paszteciki z mięsem,...
~poszukiwacz dobrego jedzenia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

Polecam wszystkim... wątek zamknięty Od lat Kirkor cieszy się dużym uznaniem mojej rodziny jak i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

beznadziejna obsługa wątek zamknięty Zgadzam się z opinią jednego z Klientów. Panie najwyraźniej pracują tam za...
~Klientka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lutego 2009

Sympatycznie i smacznie. wątek zamknięty Mieliśmy tam komunię córeczki,było tam super,dobra atmosfera i znakomite...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2007

Wszystko fajnie, ale... wątek zamknięty Jedzenia bardzo dobre, w środku było troche gorąco, ale na tarasie panował...
~banshee
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 maja 2007

Niezadowolony klient !!! wątek zamknięty Tak okropnej obsługi nigdzie nie spotkałam, panie wręcz chamskie,...
~klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

54

wątków

do góry