Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM! wątek zamknięty Bardzo miła i skromna osoba. Dbajaca o dobre samopoczucie pacjenta....
~wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Dr. Sawicka jest przesympatyczną, kompetentną osobą. Z wielkim spokojem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

nie polecam wątek zamknięty Zgadzam sie z ta opinia Pani dr.Sawicka jest bardzo krytyczna i nerwowa...za...
~Molski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

SUPER OBSŁUGA, ZERO STRESU! wątek zamknięty Polecam tą klinikę! Byłem na usuwaniu kamienia, moje ząbki wyglądają jak...
~Maszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

profesjonalizm wątek zamknięty Witam wszystkich,ja byłam na kanałowym leczeniu zęba. Wszystko poszło...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

REWELACJA DLA MALUTKICH DZIECI - Z UŚMIECHEM OD DENTYSTY wątek zamknięty PRZEŻYŁEM Z ŻONĄ POZYTYWNY SZOK, GDY PO ZAKOŃCZENIU U DOKTORA SAWICKIEGO MÓJ...
~Sebastian Skrzypek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

Zawodowcy wątek zamknięty Miałam okazję spocząć zarówno na fotelu ortodontycznym jak i dentystycznym....
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

Najlepszy dentysta wątek zamknięty Gabinet polecam wszystkim tym, których dziecko na widok dentysty dostawało...
~Joanna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Godny polecenia profesionalista wątek zamknięty Nic dodać nic ująć - w swoim ponad 30 letnim życiu widziałem i "czułem" wielu...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

29

wątków

do góry