Widok

Klinika chorób tkanki łącznej Gdańsk

Witam. Niedawno dostałem skierowanie do tej kliniki. Wiem, że ona jest na akademii medycznej w Gdańsku. Posiada ktoś numer do rejestracji tej kliniki lub wie w jakich godzinach można się zarejestrować ? Na internecie szukałem, ale nie mogę niczego znaleźć na ten temat. A i mam jeszcze jedno pytanie, jak wygląda z parkingiem ? Pozdrawiam. Ps. Nie jestem z Trójmiasta. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej jechać komunikacja miejska bo za parking dużo będzie kosztować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko zapisując sie powiedz że nie chcesz do dr Smoleńskiej, to tragedia, kobieta całą wizytę zawsze wisi na telefonie a Tobie poświęci góra 5 min i bardzo żałuje skierowań na badania. Strata czasu i nerwów, po roku chodzenia odpusciłam, Tam przyjmuje jeszcze ktoś inny,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za wiadomości. Pytanko jeszcze jedno, czy wjadę od strony ul Dębinki bez problemu czy muszę zapłacić za wjazd na teren szpitala ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są opłaty w szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy każdym wjeździe jest szlaban i pobierasz bilet. W godz. 7 - 15 parking jest bardzo drogi ( 8 zł za godz, do 15 minut nie płacisz), ale i tak problem ze znalezieniem miejsc. po 15 do 7 bezpłatny,Tak więc, jak już ktoś wcześniej radził, pomyśl o dojeździe komunikacją, albo niech ktoś cię przywiezie i odjedzie po kilku minutach poza teren szpitala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

BARDZO DOBRY STOMATOLOG GDYNIA (19 odpowiedzi)

Może ktoś polecić, byłem prywatnie w klinice w Gdyni i zęby mam tak zrobione, że trzy bolą...

do góry