Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
... wątek zamknięty ludzie gdzie dawna ekipa z DD z zeszlego roku??? ta co teraz jest to masakra...
~karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Kelnerki. wątek zamknięty w ostatnią środę byłem na wspaniałym Savorze. Niestety jestem zawiedziony...
~Kaskus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

PIANA 13 sierpnia 2011 wątek zamknięty HEJ, SA JAKIES FOTKI Z IMPREZY W ZESZŁĄ SOBOTE? BYL FOTOGRAF, A FOTEK...
~ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

Czy warto pojsc? wątek zamknięty Witam jeszcze nie zdarzylo mi sie byc w Dobrym Dźwieku, bywalem w dawnych...
~Artur_
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

dobry dzwiek is good wątek zamknięty bardzo Fajny i ciekawy klub,mozna sie dobrze pobawic,niczego nie brakuje,nie...
~Marek(3miasto)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

Ochrona + barman! wątek zamknięty Byłam ze znajomymi w zeszły piątek, jako, że przyjechaliśmy do gdańska na...
~ka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Brutalna ochrona... wątek zamknięty Jestem przerażona zachowaniem ochroniarzy. Czekałam w kolejce po kurtkę, a...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Sprawdziłem wszystko i pisza tu bzdury!!!!! wątek zamknięty Witam.Dnia 15.07.11 wybrałem sie do klubu DD.po przeczytaniu tych wszystkich...
~Radek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

pozytywna wątek zamknięty hymm klub bardzo fajny bardzo mi sie podoba mogla by byc wieksza sprwdzalnosc...
~niunia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

super! wątek zamknięty Super klub! kiedyś byłam tam za czasów pięknych ale potem była tam tragedia....
~Maja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2010

ochrona wątek zamknięty ochroniarze do wymiany. przesadzaja z brutalnością zdecydowanie! bicie...
~tommi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

nie polecam wątek zamknięty Nigdy więcej się tam nie wybiorę. Nikomu nie polecam ochrona jest wręcz...
~m...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

dd ; * . wątek zamknięty z*******Y KLUB ; ) .
~Cysia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Pati - opinia wątek zamknięty Byłam Kilka razy , szczerze mogę polecić klub . Zero zastrzeżeń do wystroju i...
~Pati
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Dajcie nam szansę!! wątek zamknięty Mam 16 lat chodzę do 1 klasy liceum i co 2-3 weekend staram się wpaść do DD....
~NotCandy
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

PARANOJA! wątek zamknięty Wczoraj wybrałam się do DD. Na wejściu ochrona skasowała 10 zł od głowy,...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2011

^^ wątek zamknięty klub z*******y. Obsługa i ceny bez zastrzeżeń. Jest też bezpecznie bo z...
~;d
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Stały bywalec wątek zamknięty Jako stało bywalec, mogę poświadczyć, że w klubie występują małolaty ale...
~DDowicz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

OCHRONO OGARNIJCIE SIE wątek zamknięty wpuszczacie dresow w zwyklych adidasach zamiast pułbutach strasznie same...
~:D:D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2011

agnieszka - opinia wątek zamknięty byłam 01.04.2011 w dobrym dźwięku i nigdy tam nie wrócę po pierwsze sami...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

121

wątków

do góry