Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anonimka. :) - opinia wątek zamknięty Chciałam zwrócić uwagę na przedział wiekowy jaki uczęszcza do "Dobrego...
~Anonimka. :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Broniacy 16latków.. wątek zamknięty Ci co bronia tychj niepełnoletnich sami sa niepełnoletni. Kluby nie są dla...
~mm
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

apropo. wątek zamknięty Ludzie , przecież bez 16-sto letniej młodzieży ten klub by zginął , oni tam...
~pepe
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Selekcja, selekcja, selekcja ! Ludzie chcecie znowu zrujnowac dobry klub?...
~Niezadowolona
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 maja 2010

DD :** wątek zamknięty Po przeczytaniu tak się zastanawiam co Wy się tak czepiacie tych 16 czy 17...
~Paulinka
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

wszystko fajnie :) wątek zamknięty niby wszystko okej, ale wiek uczestnikow imprezy pozostawia wiele do zyczenia...
~agssss
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

Bramka do du... wątek zamknięty Bylem swiadkiem na sobotniej imp jak chlopak podszedl do typa w pasiaku...
~/anonim
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

szukam!! wątek zamknięty mam nadzieje że to przeczytasz (oby) . 5 marca tańczylismy na imprezie....
~anything
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Same gówniary z pustka w głowie wątek zamknięty Powiem tak co sie tyczy wystroju klub moim zdaniem wygląda fajnie fakt jest...
~fan klubu
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Fajnie ! wątek zamknięty W Dobrym Dźwięku byłam pierwszy raz... Pierwsza godzina upłynęła pod znakiem...
~Elektra93
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

Skąd tyle agresji??? wątek zamknięty Byłam w DD w sobotnią noc. Po raz pierwszy i ostatni. Moje zarzuty: PRIMO...
~bascha
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

Szklaana - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem nie ma co narzekać na te "16". Każdy chce się pobawić.. Z tego,...
~Szklaana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

co wy na to? wątek zamknięty witam mam pytanie co wy na to aby wlasciciele klubu dobry dzwiek...
~kamil
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

ok wątek zamknięty Jak dla mnie klub jest OK . Muzyka genialna, obsługa jeszcze bardziej. Jeżeli...
~*_*
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Selekcja ! wątek zamknięty Witam wszystkich ! Mam 21 lat i uważam i wiem doskonale że w wieku 16 lat...
~Nadia21
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

ahmm ?. wątek zamknięty Emm prawda, ze sprawdzaja dowod przy kazdym wejsciu? Mam 17 lat i sie...
~sasanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Ciekawa - opinia wątek zamknięty Może i sa małoplaci i co z tego ? co wam przeszkadza ze są 16 latki ; )...
~Ciekawa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

PYTANIE o wiek wątek zamknięty witam ;) mam pytanie czy do tego klubu można wejść mając 16 lat? oczywiście...
~Paciuch
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

dla mnie tragedia!! wątek zamknięty Dobrze, że przedszkolaków nie wpuszczają, napis przed wejściem od 18 roku...
~Julia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

dd wątek zamknięty hahaaha xD . Teraz to już nie jest DobryDźwięk tylko DomDziecka . Za dużo...
~Jaaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

121

wątków

do góry