Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
INFORMACJE .? wątek zamknięty witam . chciałabym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat tego klubu .. a...
~Oena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

DD ! wątek zamknięty Ogólnie ja sama kochałam chodzidz do Dobrego Dzwięku, potrafiłam być tam co...
~Agata.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

tragedia! wątek zamknięty najgorszy klub w jakim bylam. slaba muzyka, malo miejsca. za 3 razem kiedy...
~jagoda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

Dzieki Panu z ochrony wątek zamknięty Dzięki panu z ochrony wczoraj znalazłam mój zgubiony przed klubem telefon....
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

TANDETNE wątek zamknięty Klub ogólnie fajny , dobra muzyka , mila obsluga ochroniarze nie zawsze w...
~Sandra
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

cos trzeba zrobic ... wątek zamknięty jest mi bardzo przykro ze kolejny klub w gdansku zszedl na psy,bylam wczoraj...
~beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

BRAWO wątek zamknięty Witam, Mam 27 lat i postanowilem sprawdzic czy pogloski o gowniarstwie...
~Kacper
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

I tak i nie . wątek zamknięty Podoba mi się muzyka , naprawdę przy niej można się pobawić . Obsługa...
~Potr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

16-stki!!!! wątek zamknięty co do szesnastek to prosze bardzo niech sie bawia,tylko z klasa.Niepotrzebne...
~milka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2010

Masakra wątek zamknięty Praktycznie same wady: -szatnia. Myślę, że jedna osoba obsługująca szatnię to...
~Maja
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2009

nie kłamać wątek zamknięty droga pani byłem tego samego dnia na tej imprezie i nie zauważyłem tam osób...
~klubowicz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Dobry Dźwięk to MASAKRA lepiej tam nie śpijcie wątek zamknięty impreza z dnia 28.08.2010 była MASAKRYCZNA ..klub sobie ustala regulamin...
~Załamana
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

B.DOBRY KLUB! wątek zamknięty Świetny,świetny i jeszcze raz świetny! Muzyka=idealna. Najbardziej w pamieci...
~Gośka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

selekcja! wątek zamknięty Dobry dzwiek to swietny klub, muzyka swietna, wystroj i klimat ok ;) tylko...
~Kasia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Ludzie ! wątek zamknięty Mi się osobiście bardzo podoba , jak już wcześniej wspominali 16 latki...
~Sandraa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

dragon - opinia wątek zamknięty Byłem wczoraj na imprezie Partylover na zakończenie wakacji. WIedziałem o tym...
~dragon
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

brak foto wątek zamknięty dlaczego nie ma fotek ze wszystkich imprez??
nadziulka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2010

Świetny klub :) wątek zamknięty Polecam ten klub zawsze jest dobra muzyka w sam raz do tańczenia :) jakoś nie...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2010

gość robson - opinia wątek zamknięty tylko klimy brak
~gość robson
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

na co Wy narzekacie? wątek zamknięty Atmosfera, która zawsze panuje w DD zawsze skłania mnie do powrotu tam. Jest...
~margarita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

121

wątków

do góry