Widok

Klub Dziecięcy Wiszący Ogródek - proszę o opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Szukam jeszcze informacji o tym klubie, czy wiecie coś może?

Zostaliśmy na lodzie z naszym żłobkiem i szukam info na temat wybranych, polecanych żłobków, bardzo proszę o pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uppppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na forum wiszace-ogrody.net widziałam wątek dot. punktów opieki na Wiszących Ogrodach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tamtych rejonów goraco polecam klubik malinka na kiełpinie

moja córka uczeszczała tam przez rok czasu i złego słowa powiedziec nie moge
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Agitka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja jestem bardzo zadowolona, córcia jest zadbana, dużo zajęć jak na taką grupę wiekową, wychodzą na dwór cały rok, kadra stała, właścicielka jest osobą miłą i kompetentną , co do ceny standardowa na rynku, jestem zadowolona i pozdrawiam naszą ukochaną Panią Anię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mhm... ciężko poradzić mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Właścicielka... sama nie za bardzo ogarnia swój interes, kontakt z nią jest bez szału, ale kadra już bardziej do rzeczy. Są panie fajniejsze i mniej fajne, jednak ogólnie jest ok. Dziecko jest czyste i dobrze się bawi. Miejsce fajne, ciche osiedle z placami zabaw. Sam klub ma dwie fajne sale zabaw i lokalowo bez zarzutu. Temat żywienia-pozostawia wiele do życzenia ale to nieopatrznie kierownictwa. Nie rozumiem, jak firma której się płaci za usługi może tak rządzić. Jednak nie moje małpy, nie mój cyrk. W kwestii jedzenia radzę trzymać rękę na pulsie. Cenowo bez szału, poza opłatami trzeba dziecko zaopatrywać w pieluchy i inne środki higieny osobistej. W wielu żłobkach w kosztach pokrywane są korzy pieluch itp. Jeśli Ma Pani/Pan po drodze do żłobka, oddałabym dziecko. Jeśli w bliskim otoczeniu jest inny klub/żłobek zasięgnęłabym opinii o sąsiedniej placówce i wtedy podjęłabym decyzję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

do góry