Widok

Klub malucha

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, gdzie mogę zgłosić małą ilość opiekunek w klubie malucha? Kuratorium? Pip? Na 20 dzieci dzień w dzień są tylko 2 panie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz zgłosić do urzędu miasta - Wydzial rozwoju społecznego w Gdansku lub Wydzial zdrowia w Gdyni. Zgłaszałam kiedyś w Gdansku i była interwencja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żłobki nie podlegają kuratorium oświaty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego nadzoruje je Urzad Miasta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1 Pani na 10 dzieci to wcale nie tak mało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powinna być 1 na 8 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żłobek a klyb malucha to co innego. W klubach malucha te zasady nie obowiązują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obowiązują i w klubie i żłobku - 8 dzieci na opiekuna. Wszystko znajdziesz w ustawie żłobkowej. Dzienny opiekun może mieć pod opieka tylko 5 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli dzieci są poniżej roku to i w klubie i w żłobku jeden opiekun na5 dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeden opiekun może sprawować opiekę:

1) w żłobku nad maksymalnie 8 dzieci, a w przypadku gdy w grupie znajduje się dziecko niepełnosprawne, dziecko wymagające szczególnej opieki lub dziecko, które nie ukończyło pierwszego roku życia maksymalnie nad 5 dzieci;

2) w klubie dziecięcym nad maksymalnie 8 dzieci, a w przypadku gdy w grupie znajduje się dziecko niepełnosprawne lub dziecko wymagające szczególnej opieki maksymalnie nad 5 dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry