Widok

Kobiety maja łatwiej

Witam, na początku czerwca 2018 roku na moim dziale w pewnej firmie wszyscy dostaliśmy wypowiedzenia. Od 01.07.2018 do 30.09.2018 mieliśmy okres 3 miesięcznego wypowiedzenia, naszą filię przenosili do Lublina. Po miesiącu okazało się, że naszej kierowniczce jakimś cudem Prezes cofnął wypowiedzenie (O ile w ogóle je dostała ?), oczywiście jak długo mogła to ukrywała tą wiadomość. Wskutek czego wszyscy pracownicy (a raczej pracownice bo pracownikiem na tym dziale byłem tylko ja) byli bardzo zdenerwowani z tego powodu. Następnie Pani dyrektor działu handlowego wzięła moja kierowniczkę do siebie jako pracownicę, prezes wynajął im dwojgu pomieszczenie w innej lokalizacji, ale również w Gdańsku gdzie będą dwie siedziały i pracowały. Od razu naszła mi myśl, że moja 42 letnia kierowniczka (na marginesie matka 19 l młodzieńca i 11 l córeczki, 43 l mąż ma prywatna firmę z branży informatycznej) musiała być blisko (może nawet za bardzo? Może czyściła biurko Pana Prezesa. Pamiętam, że jak prezes przyjeżdżał na okresowe kontrole to zawsze była ubrana w krótką mini i cieliste rajstopy (przypadek?), może od tego czasu zaczęła pracować nad uchronieniem się od zwolnienia. Jeszcze przed doręczeniem wypowiedzeń, Prezes przyjechał i proponował nam przejście do Lublina, oczywiście używając ogólnikowych sloganów i obiecanek. Pamiętam, że ja i inni siedzieliśmy tam z 10 min a ona ze 30 min. Proszę was o komentarz co myślicie o tej sytuacji (przypomina to klasyczną gierkę zakładową, najśmieszniejsze jest to że w przeszłości ja byłem posądzany o tzw. Gierki. No ale z tego wychodzi, że jak zwykle byli równi i równiejsi.). Co myślicie, czy rzeczywiście Prezes mógł z nią współpracować na innych polach (seks?)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto to wie? Nie przejmuj się, szefowie-geje też istnieją, daj sobie szansę :D
A z opisu nie wynika. Raczej typowe zagranie firmy która się zwija. Dają wypowiedzenia zmieniające żeby rozwiązać bez problemów stałe umowy o pracę i zostawiają kogoś na parę miesięcy do utrzymania/pozamykania bieżących spraw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry