Widok

Kołobrzeska p. Pielaszkiewicz

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma wiedzę czy Pani Maria Pielaszkiewicz dalej pracuje w przychodni na Kołobrzeskej? Po powrocie ze zwolnienia chwilę była możliwa rejestracja do Niej i niestety teraz znów zniknęła taka możliwość a byliśmy bardzo z niej zadowolenie (zwłaszcza córka)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety Pani doktor ze względów zdrowotnych zakończyła pracę w NCM. Najprawdopodobniej otworzy własną praktykę lekarską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:( ależ mi smutno, zylismy się z Panią doktor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam też :(, całe 4 lata od urodzenia opiekowała się moim synkiem. Ale cóż zdrowie najważniejsze .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda :( A czy mają już kogoś nowego za doktor Pielaszkiewicz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikogo nie będą mieli za Panią doktor Pielaszkiewicz. :( Pozostają te same, starsze doktorki... ehhh Jakby ktoś wiedział, gdzie dr Pielaszkiewicz przyjmuje to dajcie tu znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzien dobry,
zainteresowanych serdecznie zapraszamy na https://www.trojmiasto.pl/s/gabinet-pielaszkiewicz/ lub pielaszkiewicz.pl!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry