Widok

Kolor ścian do tych mebli

Mam takie meble: https://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=55,raflo&m=5,sypialnia i nie wiem, jakie łóżko mam kupić, max. 120 szerokość. Poda ktoś link? I jaki kolor ścian? Myślę o zielonym, tylko jaki odcień, dobry pomysł? Mam zamiar może urządzić to tak "naturalnie" tzn. meble są drewniane, ściany zielone no wiecie. I jakie dodatki typu poduszki, lampy, coś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tilko siena palona, zgnily cinober, ewentualnie biel atomowa lub siwa ultramarina z domieszka kanarkowego lemona !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nastepny uposledzony - i pewnie ma studia skonczone bo za nie zaplacil.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym zostawiła białe ściany i szła w zielone dodatki - do drewna będą super pasować.
https://pl.pinterest.com/pin/419257046544418768/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj! Takie meble widzę w delikatnej, subtelnej kolorystyce. Celuj w jasne, naturalne barwy. Takim zabiegiem rozjaśnisz pomieszczenie i nadasz mu lekkiego charakteru. W tym przypadku doskonale sprawdzą się szarości, beże, delikatne fiolety czy błękity. Dla zdynamizowania przestrzeni, możesz wykorzystać dwa odcienie na ścianach. Będzie ciekawie i z wyrazem! Przygotowałam dla Ciebie kilka propozycji kolorystycznych: satynowy wrzos/ natchnienie, błękitny denim/ perłowa organza, koronkowy róż/ naturalna bawełna, intuicja/ jedwabny popiel. Jeśli lubisz odważne rozwiązania, możesz połączyć intensywny, mocny kolor z jaśniejszym np. aksamitny burgund/ natchnienie, batystowy fiolet/ perłowa organza. Miłej metamorfozy! :)Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękne meble! Jasne kolory na pewno się sprawdzą, ale wydaje mi się, że efekt może być nieco mdły. Świetnie wyglądają na tym tle, na którym są przedstawione na zdjęciu z katalogu, także ja bym szła w coś bardziej żywego i wyrazistego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bardzo się orientuje, ale pomysłów pewnie może być wiele, zawsze można poszukać inspiracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postawiłabym na biel z jakimś kolorowym akcentem, np. niebieskim lub zielonym. Meble prześliczne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim zdaniem przydałby się żywy akcent i ja bym dała zieleń, ale taką jaskrawą coś jak zielony groszek. Meble są naprawdę ładne i stanowią wielką ozdobę tego pomieszczenia same w sobie. Osobiście nie lubię białych ścian, czuję sie wtedy jak w szpitalu :) postaw na jakiś żywy akcent, może jedna ściana w innym kolorze i druga w innym. Ja mam w kuchni meble w podobnym odcieniu i pomalowalam ściany na limonkowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

buuuueeeeeeeeee !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

Jakie okna polecacie? (144 odpowiedzi)

Potrzebuję dobrych okien, jakie firmy z trójmiasta polecilibyście?

do góry