Widok

Kolor ścian w pokoju

Witam. Jaki kolor ścian pasowałby do pokoju, w którym stoją jasnobrązowe meble, zielone zasłony oraz dywan, jasna podłoga oraz zielony koc na łóżku. Aktualnie ściany są białe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witaj.
Na konkretne pytanie przygotowałam konkretną odpowiedź Wink W Twoim pokoju przeważa zieleń. Trzeba mieć to na uwadze. Mam dla Ciebie dwie propozycje.
1.Co powiesz na szarość? Spokojnie! Obiecuję, że nie będzie ponuro. Wystarczy, że zestawisz ze sobą dwa odcienie – jasny z o kilka tonów ciemniejszym. Idealnym rozwiązaniem będzie intuicja i jedwabny popiel.
2.Niech zieleń dodatków Cię zainspiruje! Pomaluj jedną ścianę na butelkowy adamaszek a resztę na naturalną bawełnę. W ten sposób zbalansujesz kolorystykę w pomieszczeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też myślę, że szarość będzie optymalnym rozwiązaniem. Może poszukaj takiego koloru jak srebrzysty blask? Zdecydowanie potrzebujesz kolory, który trosze złagodzi te intensywne barwy znajdujące się w pokoju, który opisujesz. Na pewno warto wybrać coś spokojnego. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Srebrzysty blask to jeden z kolorów od Śnieżki? Bardzo podoba mi się ich seria satynowa, miłe w dotyku wykończenie i świetna zmywalność. A jeśli chodzi o gust to raczej też trafili w to co lubię. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szary, szary, szary.... moda na szary / szare/ szaro ... szare ściany , szare domy, szare ubrania , szare samochody - szare życie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

seledinowy albo mandarinkowy ewentualnie citrina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Ci doradzam obsr*ny.... Kurna czy ludzie juz tak upadli ze nie potrafia podjac az tak prymitywnej decyzji ?
Jestem przerazony idiotyzmem niektorych ludzi w spoleczenstwie.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

... no wlasnie !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może jakiś beż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

do góry