Widok

Kombinacje na gminie ciag dalszy

Urząd Gminy informuje godzinę przed zaplanowaną sesją o zmianie harmonogramu rozpoczęcia obrad !!!

"W związku z otrzymanym pismem od Pani Dyrektor szkoły w Szemudzie z prośba o przeniesienie dzisiejszych sesji na inną godzinę ze względu na odbywający się na terenie GCKSiR egzamin uczniów klas 8, sesja z godziny 9.30 zostaje przeniesiona na godz. 15.00 natomiast sesja z godziny 10.30 zostaje przeniesiona na godz. 16.00.
Miejsce i dzień sesji bez zmian."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radni Bojana nie zasługują naweet nawet na dzień dobry. Nie mam już do nich szacunku.... Byle by sobie diety zostawić a kucharki wywalić. Porażka Pan Nawrocki Pan Mach ewidentnie nie interesują co społeczność Bojana ma do powiedzenia. Grunt żeby wejść w cztery litery wujtowi
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Diety radnych gminy są śmiesznie małe i wg mnie niewarte takich poczynań. Temu musi przyświecać coś innego niż pieniądze za bycie radnym.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do P. Nawrockiego straciłem resztki szacunku jak podczas ostatniego zebrania wiejskiego w sprawie stanu dróg, jedyne co zrobił to zaatakował mieszkańców, że mają czelność się denerwować i unosić, za to że Wójt i UG nic nie robią z drogami.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszyscy nasi niby radni powinni się podać do dymisji Prędzej byli za starym wójtem teraz za handlarzem paliwami i gruntami .
To jest zwykły hochsztapler Za nasze pieniądze jeszcze studia robi a oni mu przyklaskują Te 42 tys można było lepiej zainwestować choćby w szkolne stołówki Szkoda ze gmina jest podzielona a jemu w to gra jeszcze 3 lata jego rządów to będzie napychanie swoich i popleczników kieszeni
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z przedmówcami w 100%i tak się zastanawiam czy jest jakiś paragraf na poczyniania naszego wujta? Skoro już jawnie napycha swoje kieszenie z finansów gminy chociażby te studnia niczemu nam nie służące to może można właśnie teraz go odwołać. Zrobić petycję zbierać podpisy w sklepach itd. Myślę że inne miejscowości też mają sporo mu do zarzucenia. Być może kolejny wujt się zastanowi czy warto napychac swoje kieszenie a nam uszczuplać i szukać oszczędności tak jak w stołówkach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jest możliwość zorganizowania referendum. Nawet na facebooku, ktoś założył taką stronę i poszukuje chętnych, którzy by z nim to ogarneli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak radny Nawrocki potrafi chodzic po domach i na warszawska zbierać. Ale dlaczego teraz się nie pofatygował by poznać opinię swoich wyborców. Porażka widać jak przejmują się opinia swoich wyborców A kasę muszą z tego mieć bo za darmo by nie byli radnymi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

O losie, zapomniałem już o tej akcji z Warszawską. Łażenie po seniorach i wyciąganie kasy na budowę ulicy. Podczas gdy jego Wójt sobie w 100% z publicznej kasy drogi w pola buduje...

Cóż za honor, cóż za postawa!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slucham? Nie slyszalem o tym nawet, co za bezczelnosc i chamstwo chodzic po domach i wyciagac pieniadze od ludzi a tu jego kolezka studia na drugim koncu kraju i zwrot kosztow za paliwo i noclegi z kasy gminy ! Jedyna szansa dla tej gminy to naglosnienie sprawy w mediach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A najlepsze że chodził nie tylko po warszawskiej ale również do ludzi mieszkających na ulicach przylegających do warszawskiej... No cóż takich mamy radnych. Brawa dla nich. Odemnie napewno już nawet dzień dobry nie usłyszą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego dla zasady nawet złotówki nie dałem nigdy na takie zrzutki. Wolę płacić za naprawę zawieszenia w aucie co dwa lata, niż wyręczać Urząd Gminy w modernizacji dróg, jednocześnie ludzie mają płacić za rozbudowę dróg podczas gdy Kalkowski sobie asfalt ciągnie pod swoje tereny z pieniędzy publicznych już nie wspominając o studiach. Absurd jakiś. Facet ma ludzi za frajerów.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po naszym Bojanie afera goni albo my wygramy albo oni albo będzie dobrze albo będzie źle wójt tylko jeden nas jest wiele. Przeróbka ale chyba czas na działanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za to z trochę innej beczki. Czy ktoś z państwa posiada informacje odnośnie majowych wyborów prezydenckich które się finalnie nie odbyły, a dokładniej czy Urząd Gminy zachował zdrowy rozsądek i zgodnie z prawem nie przekazał list wyborców Poczcie Polskiej? Czy może nasi urzędnicy przekroczyli swoje uprawnienia i nielegalnie przekazali dane wyborców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nasza gmina to wyższy stan umysłu.
Na to pytanie nie udzieliła odpowiedzi, chociaż musiała XD.
https://www.fedrowanie.siecobywatelska.pl/sprawy/czy-urzedy-gmin-przekazuja-bez-podstawy-prawnej-listy-wyborcow-1724
W porównaniu do Gdyni słabo, oj słabo i to, w tak prostej rzeczy.
https://www.fedrowanie.siecobywatelska.pl/sprawy/czy-urzedy-gmin-przekazuja-bez-podstawy-prawnej-listy-wyborcow-1640
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za odwolaniem wojta.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (21 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

Autobus z Koleczkowa do Wiczlina (36 odpowiedzi)

Już niebawem. Juhu !!!

Wybory (105 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

do góry