Widok

Komu dzieje się krzywda ?

Zastanawiający może być fakt, że w epoce obecnej, tak podobno rozwiniętej i otwierającej przed wszystkimi takie mozliwości, pojawiło się aż tylu nienawistników, że internet kipi hejtem.
Spróbujmy rozwikłać tę zagadkę.

Jeżeli będziemy chcieli przenalizować poczucie krzywdy, trapiące niektórych, to trzeba zastanowić się jaka może być największa krzywda. Za Sztaudyngerem możemy powiedzieć, cytując jego fraszkę, że

“Największa krzywda jaką znają dzieje, gdy krzywdy chcącej krzywda się nie dzieje”.

Idealnie pasuje nam do opisu wspólczesności, do działalnośći KODu, UBywateli i totalnej opozycji. A dlaczego tak się dzieje ? Tu musimy powołać się na Fiodora Dostojewskiego, który wyjaśniał to tak w “Braciach Karamazow”:

“On co prawda, nic złego mi nie zrobił, ale za to ja zrobiłem mu ohydne świństwo, a jak zrobiłem, zaraz go za to właśnie znienawidziłem”.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niekwestionowanym liderem kipienia hejtem i plucia na wszystko i wszystkich wirtualną śliną jesteś ty autorze!
Jesteś również niekwestionowanym liderem zakłamania - ateista i komunista, kryjący się za poparciem obozu władzy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Farma trolli już otwarta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

to twoja domena. jesteś prekursorem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem myśliwym, polującym na trolle.
Moje interesy są sprzeczne z interesami trolli, co to forum udowodniło.
A firmowa nazwa farmy trolli nosi przecież firmową nazwę : "Prawda(komsomolska)". Farma się zdekonspirowała. Teraz kolej na ABW.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja tak tylko czytam te wszystkie twoje wątki łowco i dochodzę do wniosku, że bardzo bym cię chciała poznać na żywo i przekonać się czy faktycznie jesteś taki jakiego siebie tu przedstawiasz :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

On jest mocny tylko tu w necie. Na zywo jest nikim. Stad taka nienawisc do wszystkich ktorym sie udalo.
Pare osob tu juz pokazalo jaki on jest glupio-madry. Zadawano mu pytania na ktore on nie udzielil odpowiedzi. Dlaczego? Bo te odpowiedzi robia z niego kretyna. Jesli sie myle lowco to udowodnij to wszystkim - dostaniesz kilja pytan ponownie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciacho, na miłość boską, nie idź ta drogą. Wprawdzie Manson już nie żyje, ale ma swoich naśladowców. Nie znasz łowcy, i tak pozostań. Gdybyś go poznała, to zmusił by ciebie do płaczu. Łowca ma dużą piwnicę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przynajmniej ma gdzie chować przetwory...i ludzi, którzy mu podpadli na forum :D a tak na serio to jakbym była psychologiem, uznałabym przypadek łowcy za bardzo ciekawy do przeprowadzenia poważnej psychoanalizy :) może nawet praca magisterska by z tego mogła powstać :P
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciacho,

Na trolla mi nie wyglądasz (abstrahuję tu od terminu "wygląd"wi internecie), w odróżnieniu od niektórych trolli z farmy więc ci powiem tak. -
Nie należy mylić wyobraźni z fantazją. Wyobraźnia polega na umiejętności ukladania konkretnie występujących elementów w rozmaite prawdopodobne układy i konfiguracje. Fantazja zaś nie przejmuje się żadnymi regulami, operuje co najwyżej czystymi emocjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Manson już nie żyje, ale ma swoich naśladowców

Manson żyje i ma dużą piwnicę.
Niejednokrotnie jaja sobie robiliśmy na Forum z kewstii wekowania niepożadanych gości.
Sporo Forumów przeżyło kontakt z BMtF i nadal funkcjonuje na Forum.
Zatem nie pisz o czymś, o czym nie masz bladego pojęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ciacho

Ja się tu przedstawiam ?
Gdzie się przedstawiam ?
Ja tu przedstawiam tylko pewne dość abstrakcyjne, ale potem ilustrowane tezy, ale co ciekawe, mało kto się do tych tez odnosi, zamiast tego trolle z farmy trolli przypisują mi rozmaite zabawne cechy. Aż mnie diabeł kusi, żeby wrzucić jakąś fotkę, bo lubię robić sobie jaja z oponentów, tu się muszę przyznać do tej slabości. Ale oni sami tu się prezentują i autokompromitują, ja ich do tego przecież nie namawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowca, to co Gdynianin napisał jest kłamstwem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca zdaje sobie sprawę, że nikt jak on, nie spotyka się z taką falą hejtu i dezaprobaty. I on pisze coś o kompromitacji. Troll i teflon.
" łowca jest emanacją ideologii obecnej władzy, szkodliwej dla Polski, nawiązującej do opacznie postrzeganego patriotyzmu i nauki kościoła w duchu miłości bliźniego, fałszywego interpretowania prawa i sprawiedliwości . "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i widzicie drodzy Państwo,

jak trolle merytorycznie analizują notkę, jak rozpatrują zamieszczone w niej tezy, jak stawiają kontrtezy i przeprowadzają dowody. Merytoryczność z nich się po prostu wylewa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli po raz kolejny uciekniesz i nie udzielisz odpowiedzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

muza na dziś (769 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

do góry