Widok

Koncert Sylwestrowy na Bis online

Koncert Sylwestrowy na Bis online Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Koncert Sylwestrowy na Bis online.
Koncert Sylwestrowy na Bis Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni po raz pierwszy dostępny online! Największe musicalowe tytuły, niepowtarzalne wykonania oraz materiały zza kulis dla wszystkich spragnionych teatralnych wrażeń.

Transmisje dostępne są w wybranych dniach od godziny 17:00 do godziny 23:59.
Sprzedaż online kończy się w wybranych dniach o godzinie 19:59
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spektakl online za 40 zl.

Bardzo rozczarował mnie Teatr Muzyczny opłatami za spektakle sylwestrowo-noworoczne. Inne polskie opery udostępniły transmisje za darmo. Piekny spektakl sylwestrowy w Operze Nova czy Operze Narodowej w Wawie. Szkoda, że Teatr Muz. w czasie pandemii nie zrobił takiego gestu w strone swojego widza. Chętnie wsparłabym TM dobrowolnie, ale 40 zl to b.wygórowana cena. Po raz pierwszy od nastu lat nie widzialam spektaklu sylwestrowego TM.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Koncert Sylwestrowy Teatr Muzyczny

40 zł to według Pani zbyt wygórowana cena ???? ! Ja z przyjemnością zapłaciłam te 40 zł i obejrzałam koncert sylwestrowy on-line. Sam spektakl bardzo udany a dodatkowo ucieszyłam się że chociaż tą symboliczną kwotą 40 zł mogę wesprzeć artystów. Dodatkowo rozreklamowałam to wydarzenie wśród rodziny i znajomych. Wszyscy byli zachwyceni. Zachęcam do obejrzenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeśli nie pomożoemy im finansowo, to będziemy musieli Zenka czy inne Bayer Fulle oglądać - 40pln dla ocalenia sztuki, wrażliwości, inteligencji i profesjonalizmu, to jak za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hahahaha

instytucje państwowe suto wspiera miasto, dobrze o tym wimy, a 40 zl za godzinkę pokazu online to bardzo drogo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzieliśmy

Nie straciła Pani wiele, słabiutko, a tanio nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Mistrz i Małgorzata (29 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Mistrz i Małgorzata . Michaił Bułhakow "MISTRZ I MAŁGORZATA" Już 11...

Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi . "Bajka o księciu...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

do góry