Widok

Koncert piosenki aktorskiej - Zbigniew Zamachowski

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza w każdą niedzielę września o godz. 18:00 na koncerty piosenki aktorskiej do Amfiteatru Orana w Parku Oruńskim.[/lead]Zbigniew Zamachowski - aktor filmowy i teatralny, lektor, piosenkarz, kompozytor muzyki do etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek. W filmie debiutował w 1981 rolą w Wielkiej majówce Krzysztofa ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie lubie go. A największym błędem Jerzego Hofmana było obsadzenie go w roli pana Wołodyjowskiego.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 21

Swietnie spiewa

Nie wiedzialem, ze potrafi tak pieknie spiewac dopiki nie natknalem sie na koncert 'Zielono mi'. Wspanialy glos! Poszedlbym.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pośród wielu znaczących informacji o jego osobie...

...czytamy także, że "zasiadł w jury" w programie TV.
To jest osiągnięcie warte wymienienia, jak nagrody, medale czy odznaki?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kpina z sakramentów

Zły czlowiek aktor resortowy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

A TY ?

a ty jesteś dobrym i bez grzechu i dla tego możesz rzucić kamieniem !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kultura i sztuka,biznes

Tylko odpowiedzialna społecznie byćmusi albo wogóle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W zeszłym roku pan Zamachowski też miał wystąpić w Parku Orana. Ludzie przyszli, a artysty nie było. Nie było żadnego wytłumaczenia, dlaczego koncert się nie odbył. Ludzie posiedzieli, popsioczyli i rozeszli się do domów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie: Najwybitniejszy polski aktor obok Gajosa

Nie ma żadnej słabej roli. Wszystkie wspaniałe. Jego interpretacja wojak szwejk to rzecz oskarowa. Interpretacje piosenek - niesłychane. deklasuje prawie wszystkich. mocarz artystyczny z ogromna wrażliwością. Piszę to ja, bardzo wymagający i krytyczny widz, oglądający wciąż i polskie filmy i spektakle teatralne i kabarety, w których Zamachowski jest tez genialny. Tylko dyletanci i trole mogą pisać o jego zawodowstwie i artyźmie źle i z pogardą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

W 2012 zasiadł w jury programu rozrywkowego TVP2 Bitwa na głosy.

Wow! Nawet nie wiedziałem, że coś takiego było. Zgaduję, ze to jakieś wybitne osiągnięcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja myślę że Zamach skończył się na "Kill 'Em All" :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry