Widok

Koncert - show disco polo na weselu?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ktoś zna jakiś zespół disco polo z okolic, który zrobi dobre show? Taka atrakcja
, chodzi o rozbawienie gości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy na weselu gdzie na taki koncert przyjechał Gesek. On ma kilka hitów disco, balujesz do rano- dawaj, dawaj... Chyba z Elbląga jest. Młoda para mówiła, że cena spoko i z tego co zauważyliśmy cała sala tańczyła.. Mimo., że na codzień nie słuchamy, to porwal też nas do tańca. Pierwszy raz widzieliśmy takie show, publika balowalado rana hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gesek fajny, do wyboru masz jeszcze z tych okolic Andre, ale oni bardzo drogo wołają. Geska widziałem tylko na koncercie w plenerze, a Andre znajoma chciała, to cena troche przestraszyła, ale może im po prostu nie pasowała zagrać. Z tych dwóch wziąłbym Geska, nie wiem ile biorą, ale dobrze grają, to moje osobiste odczucie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajny pomysł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry