Widok

Korki.

Czy ktoś wie coś o realnych planach rozwiązania dramatycznej sytuacji, która powstaje codziennie rano i po godzinie 15.30 na Chwarznieńskiej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ja wiem, wiem że będzie jeszcze gorzej. To jest początek armagadonu korkowego. Strasznie jestem zły że tu kupiłem mieszkanie. Ja się pytam gdzie ta CISZA i SPOKÓJ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nadal rano są korki w stronę Witomino?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam chyba całe Wiczlino jedzie. Ogólnie tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma realnych, przebudowa skrzyżowania na Witominie to ponury żart. Chyba że potraktować jako rozwiązanie poniższą inicjatywę :)

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Lepsza-droga-miedzy-Chwarznem-a-Wiczlinem-n130125.html

Ręce opadają - a godzinny wyjazd z osiedla nie jest rzadkością. Ale ponieważ w planie są nowe osiedla , a nowe drogi poza powyżej wskazaną autostradą nie są planowane - wszystko przed nami. Może za rok możemy już liczyć na 1,5 godziny żeby wydostać się z domu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inicjatywy miasta są mało przemyślane w dzielnicy Wiczlino-Chwarzno, urzednicy Szczurka idą na żywioł i sami już nad tym nie panują. Wydawane są w mieście pozwolenia na budowę osiedli, kolejnych blokowisk a główny układ drogowy jak sprzed 20lat!
Wydano pieniądze na projekt przebudowy Chwarznieńskiej i nawet nie potrafiono go dobrze wycenić co grozi odłożeniem prac na kolejne lata! Kompletne porażka, korki to codzienność przy wyjazdach do szkól i pracy.
A tu na dokładkę miasto knuje z deweloperem by ten budował jeszcze wyższe bloki a może to już wieżowce - to na Staniszewskiego! Nie wiadomo czy to jakaś złośliwość, jeszcze więcej samochodów na drodze.
Kochani, grozi nam drogowy armagedon! Piszcie, dodawajcie swoje uwagi a może miasto nas usłyszy a szeryf Szczurek pogoni magistrat do roboty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chwarzno

Fort Forest - opinie i oceny (48 odpowiedzi)

Fort Forest to osiedle powstające w spokojnym, malowniczo położonym rejonie Gdyni. Sąsiedztwo...

do góry