Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mięso/wędliny Czy jakaś firma dostarcza online mieso (i wędliny)? Niestety Tesco/Piotr i...
~Aga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Zostańcie w domach !!! Ciepło się zrobiło i nagle więcej ludzi ma już w tyłku zdrowie Swoje + Innych
~Sebastian z Gdańska
11

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Maseczki Czy jak wirus po 4 godzinach czy tam po dwoch dniach sie deaktywuje to czy...
~Celina Bąkowska
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Zaczynam mieć dość... psychicznie Od wczoraj.. czuję się dziwnie..bo wszystko to dziwne.... Płakać mi się chce
~mB
27

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Woda Czy tylko mi się wydaje że coś z wodą w kranie jest nie tak Wysusza skórę
~Ja
10

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Na działkę nie pojedziesz :( A już na pewno nie na działkę, która jest nie twoja, tylko np. kogoś z twojej...
~anonim
11

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

~rx
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Czynsz z lokali usługowych - SM Rozstaje Dzień dobry. Zwracam się z tym pytaniem głównie do osób wynajmujących lokale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Kiedy to się skonczy:( Mam na zmianę doła i jestem wsciekla:( od 3 tygodni siedzę w domu. Nigdzie...
~anonim
14

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Jestem przeziębiona Źle się czuję, jestem podziebiona. Chciała bym skorzystać z porady lekarza...
~anonim
15

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Jeden wózek sklepowy, jedna osoba Ogarnij się się ludzie, nie chodźcie do sklepów po dwie osoby. Przyspieszony...
~Hiya Uga
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Wszystkiemu winni są lekarze. Pan minister Kraska powiedział : Procedury, które są wprowadzane w polskiej...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Koszt leczenia jednego pacjenta miał zawsze swoje granice Koszt leczenia pacjenta miał zawsze swoje granice, nie opłacało się leczyć...
~Dyżurny
15

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Pomorskie w ogonku testów https://www.gdansk.pl/wiadomosci/koronawirus-epidemia-ile-zakazen-chorzy-pomo...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Ozdrowieńcy W całej tej dołującej sytuacji jest pocieszająca myśl,że wielu ludziom udało...
~Autor
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

~CH
48

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Tzw. Rząd : Wirus nie atakuje w Swięta. Terroryści powiązani z organizacją kościoła katolickiego w Polsce wymusili...
~Skydiver
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Zakupy na telefon Która firma taxi jest najlepsza w robieniu zakupów na telefon. Ktorą...
~Henryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Nie ma pomocy z Warszawy, ale jest z Brukseli Tarcza antykryzysowa tzw. Rzadu okazała się wydmuszką. Przedsiębiorcy czekali...
~Skydiver
12

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Zakaz wychodzenia - a własny ogródek ? Pytanie nr 1 - dzieci 12 i 14 lat - czy mogą wyjść z psem jeśli spacer jest...
~Zdezorientowana
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry