Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
"If your friends ask you to meet you should say no" " jesli twoi znajomi poprosza cie o spotkanie powinienies powiedzieć nie.."...
~Juli
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Cztery nowe osoby z woj. pomorskiego Pewnie jutro rano dowiemy sie wiecej szczegolow. Ale to dopiero poczatek.
~Tomasz
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Medycyna Pracy Czy ktoś wie jak wygląda teraz medycyna pracy?
~anonim
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Powrót do przeszłości. Ja tu tylko na minutkę, bo mi znajomy z Gdańska takie coś podesłał, to się...
~Komandos
33

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Bzdury Może się mylę. Ale wiem że lepiej zapobiegać jak leczyć,od zawsze była to...
~Gosc
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Rekolekcyjny sens epidemii Są tez, wbrew pozorom dobre strony epidemii. Epidemia pozwoli niektórym...
~Skydiver
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Rekolekcyjny sens epidemii koronawirusa Są tez, wbrew pozorom dobre strony epidemii. Epidemia pozwoli niektórym...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Włochy 2 Wychodzi mi że za 2 tygodnie będziemy drugimi Włochami, tylko z braku próbek...
~Luk
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Galeria City Meble we Wrzeszczu Galeria wnętrz mimo zakazu handlu w galeriach handlowych prowadzi handel. W...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Dentysta Czy ktoś się orientuje gdzie obecnie można skorzystać z usług stomatologicznych?
~Ela
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Koronawirus a cmentarze Witam, orientuje się może ktoś czy są otwarte cmentarze?
~Asia
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

koronawirus a szkoła przemyślenia Po tym tygodniu zaczęłam się zastanawiać czy może jeszcze jakoś inaczej te...
~mamuśka
14

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Przeczytajcie koniecznie! Wklejam poniżej posta z innego forum. Miłej lektury, przemyślcie to! ... ale...
~G.
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

zamknąć Zamknąć Politechnikę Gdańską wraz z obiektami technicznymi oraz Stocznię!...
~Design
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Remonty w czasie społecznej kwarantanny Wielkie podziękowania dla wszystkich tych, którzy stwierdzili, że ten trudny...
~sąsiad
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Czy powinniśmy jak Czesi wprowadzić obowiązek noszenia maseczki? Moim zdaniem w komunikacji miejskiej powinno to być obowiązkowe. Redukują...
~Andy
16

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

ztm przepełnione autobusy w godzinach szczytu Dzień dobry. Autobus 207 z Pruszcza kurs 4:38 do Gdańska godzina to tykająca...
~Michał.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Niewydolność krążeniowo oddechowa O ile obstawiacie, że najczęstrzą przyczyną śmierci obecnie jest:...
~Amator
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Zasiłek opiekuńczy a praca zdalna Czy jeśli mąż ma możliwości pracy zdalnej od pracodawcy to czy ja mogę na...
~Kaja
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

place zabaw w gdańsku , place do ćwiczeń Jakaś paranoja. szkoły pozamykane, uczelnie pozamykane, centra pozamykane,...
~Ralph
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry