Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Smugi na niebie!!! Ile smug na niebie, tak rząd truje Ciebie!!!
~Otworzyć oczy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

W szpitalach Tam najbardziej zarażają tym syfem. Wiem z autopsji. Lekarze latają na...
~BożeDajMiSilę
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Przestrzegam - zakupy online w Piotr i Pawel Przestrzegam przed zakupami w internetowej wersji sklepu Piotr i Pawel. Nie...
~anonim
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Czas zatrzymać terrorystów z światowego rządu. Jeżeli nie zrobisz nic, stracisz wszystko. Przedstawię wam przyszłość, która np. w Izraelu staje się faktem. Będziesz...
~Świat zwariował
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Basen ruchu oporu - jest taki, szukać? Potrzebuje rehabilitacji niemowlęcia i pływania dla niego. Zdążyliśmy zacząć...
~Ggggg
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Zastosowanie specjalnego nano-pyłu do wywołania epidemii Zastanawia mnie, dlaczego jest związek między zanieczyszczeniem powietrza a...
~Świat zwariował
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Hydrożel, modyfikacja genetyczna i nanocząsteczki - szczepionka na koronkę Oto kolejny materiał na temat tego jak potencjalna szczepionka na koronkę...
~Świat zwariował
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

ile czeka sie na wynik testu na covid w szpitalu na zaspie?
~kwik
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Objawy Covid Witam. Od dzisiaj mam objawy przeziebieniowe. Nie czuje intensywnych zapachow...
~anonim
13

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

Gdzie robią testy na koronawirusa małym dzieciom? Czy ktoś się orientuje gdzieś Gdyni zrobię test na covid 3 latkowi? Bo jak...
~Anka
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 marca 2021

Inteligentne wirusy jako broń biologiczna XXI wieku Na podstawie syntezy różnych tzw. teorii spiskowych oraz opracowań materiałów...
~Świat zwariował
18

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Koronawirus a wyjazd do sanatorium Witam. Chciałbym poznać opinie ludzi wyjeżdżających do sanatorium w trakcie...
~Hary
42

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Astra Zeneca dla ludzi gorszego sortu Oczywiście politycy, lekarze, celebryci zaszczepili się lepszymi...
~Ja
28

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Jakie macie terminy/rodzice/dziadkowie na szczepienie? Zarejestrowalem niby moich staruszkow (ponad 70 lat) i nie dali daty, tylko...
~anonim
20

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 stycznia 2021

Ludobójstwo I co z tego, że garstka ludzi jest świadoma tego co się dzieje. Większości...
~X
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 grudnia 2020

Covid w schronisku Taka wiadomość od wczoraj funkcjonuje w obiegu . Wśród tych 90...
~jaq
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2021

Zakaz wychodzenia a organizacja urodzin dla dziecka Jak w temacie: mamy zakaz wychodzenia a dziecku zbliżają się urodziny, macie...
Henna89
15

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Bill Gates - Depopulacja za pomocą szczepionek. Tekst z 2016 roku Wiem, wiem. Znów ta teoria spiskowa. Ostatnio jeden z internautów znalazł...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 marca 2021

Etapy zniewolenia ludzkości. Obraz "nowej normalności" w niedalekiej przyszłości Plany kryminalistów na najbliższe tygodnie i miesiące: 1. Kolejne...
~Świat zwariował
8

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Objawy bardzo silne Mój mąż szczepiony w czwartek dopiero dziś w sobotę jest z nim normalny...
~Ja
14

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry