Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Co z obowiazkiem zakrywania ust i nosa w środkach komunikacji miejskiej nowy temat Zaczęły się wakacje i sezon urlopowy. W tym roku Trójmiasto jest jeszcze...
~E.K.
8

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 lipca 2020

Posłuchajcie lekarza z Austrii o oszustwie koronki. Lekarze są zastraszani. nowy temat Poniżej link do rozmowy z polskim lekarzem pracującym w Austrii. Opowiada jak...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 lipca 2020

gdzie kupić płyn do dezynfekcji w "normalnej" cenie? nowy temat Witam! Pomijając internetowych spekulantów, chciałbym zaproponować możliwość...
AmazingGdansk
56

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 marca 2020

Wpływ na życie rodzinne i towarzyskie nowy temat Czy sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że w Waszych rodzinach lub...
~Pulpet
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 lipca 2020

Dlaczego szkoły były zamknięte, skoro dla dzieci covid19 nie jest groźny? nowy temat Od początku plandemii poniżej 19 roku umarło 2 nastolatków. Obydwoje tak...
~Świat zwariował
10

dodano: 9 lipca 2020

Kiedy odmrożone Zostanie działanie urzędów? nowy temat Czy ktoś wie kiedy planowane jest przywrócenie normalnego działania...
~Anna
3

Starania o dziecko a epidemia / wirus / koronawirus nowy temat Nie wiem czy był już taki wątek, nie mogłam znaleźć. Chcieliśmy z mężem w...
~MartaB
146

dodano: 15 marca 2020

Zwolnienia grupowe w centrali lpp? nowy temat Czy ktos cos slyszal o zwolnieniach grupowych w centali lpp z powodu...
~Balbina
1

Korona szwindel - w Niemczech biorą się za covid kryminalistów nowy temat W Niemczech powstała niezależna komisja, która bada sprawę pandemii...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 lipca 2020

Wewnętrzne nagrania z fundacji Billa G z 2018 o produkcie covid19 nowy temat Poniżej link do nagrania z konferencji fundacji Billa G. Rozmówcy wspominają...
~Świat zwariował
2

dodano: 4 lipca 2020

Celem operacji COVID19 jest doprowadzenie do globalnego resetu i dyktatury nowy temat Pandemia covid19 była już planowana wiele lat temu. Jej zadaniem jest...
~Świat zwariował
-

Podsumowanie 4 miesiący dezinformacji Covid19 nowy temat Polecam ciekawy artykuł, który podsumowuje 4 miesiące trwania spisku covid19....
~Świat zwariował
-

Pandemia we Włoszech - oto co się tam wydrzyło nowy temat Wiem, że wielu jeszcze wieży w straszną epidemię i skrupulatnie przestrzega...
~Świat zwariował
-

dodano: 2 lipca 2020

Czy zgodzić sie na wyjazd do Szwecji? Doradzcie nowy temat Córka ( 18!lat)ma mieć praktyki ( technikum hotelarskie) miała jechać do...
~Co robic
8

dodano: 30 czerwca 2020

Sanepid nie zaleca noszenia maseczek przez osoby zdrowe nowy temat Poniżej macie link do strony Sanepidu...
~Świat zwariował
3

dodano: 27 czerwca 2020

Wakacje 2020 nowy temat Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu...
~urlopowiczka
112

dodano: 2 kwietnia 2020

Uwaga: za oszustwem covid19 stoją skorumpowane elity w USA nowy temat Obejrzyj wideo z załączonego linku. Za aktem terrorystycznym covid19 stoi...
~Świat zwariował
-

dodano: 1 lipca 2020

Noszenie maseczek - obowiązek! nowy temat Hmm...w tv mówią, że może dojść do większych zakażeń to dlaczego obowiązkowe...
~Ja
115

dodano: 9 kwietnia 2020

Nowy Porządek Świata - to nowa normalność nowy temat Teoria o NWO wydawała mi się absurdalna na początku. Teraz widzę, że coś tak...
~Świat zwariował
-

dodano: 28 czerwca 2020

Za kilka miesięcy znowu zamkną ludzi w domach, tym razem będzie Dym w kraju! nowy temat Myślę, że gdzieś w okolicach Października, albo 1 Listopada znowu zamkną...
Dariusz_Salamon_pl
-

dodano: 27 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry