Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Postojowe. 60%? Jak jest? nowy temat Zainteresowałem się tematem postoju pracy. Pracodawcy mówią postojowe 60%...
~cxnrd
4

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 31 marca 2020

Wakacje 2020 nowy temat Pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ze juz jakis czas temu...
~urlopowiczka
2

ostatnia odp. 23 godziny temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Umowa zlecenie nowy temat Jak nie pracuje to tym samym nie zarabiam...mam płacone za przepracowane...
~Ag
6

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2020

Opłaty za żłobek/przedszkole niepubliczne w czasie epidemii koronawirusa nowy temat Czy wie ktoś w jaki sposób przedszkola/żłobki niepubliczne mają zamiar...
~Zorrro
5

dodano: 25 marca 2020

Sprzedawcy w spożywczych? nowy temat Czy w tej sytuacji zarabiają wiecej. Jak to jest ? nie mogą pracować zdalnie...
~Ciekawa
12

dodano: 29 marca 2020

Gdzie kupić rękawiczki medyczne nowy temat Ali express odpada, na allegro też z Chin ściągają. Obawiam się że te w...
~Jula
6

Jak komuniści załatwili nas głodem nowy temat Jak komuniści w pięciu krokach załatwili Polaków głodem : 1. W...
~Skydiver
4

dodano: 1 kwietnia 2020

Obostrzenia nie mają mocy prawnej nowy temat Szanowni Państwo, pojawiaja się pytania czy nieletni może wyjść z psem, czy...
~Vir
10

Jak działą poczta - paczki z allegro nowy temat Do tej pory zamawiałem Inpostem do paczkomatów. Działą naprawdę nieźle....
~anonim
5

dodano: 30 marca 2020

~CH
46

Koronawirus - jakie przyniesie nam psikusy? nowy temat Bez beki, serio się nad tym zastanawiam. ;) Macie jakieś pomysły? Dzisiaj...
alebut
2

Zostań w domu czekaj na zwolnienie nowy temat Które zakłady pracy juz zwalniają w trójmiescie. Zwolnienia napewno juz...
~nobody
3

W Wałczu wyborów nie będzie. Brawo burmistrz ! nowy temat Skoro pan Morawiecki, komunistyczny tzw. Premier nie robi tego, co do niego...
~Skydiver
7

dodano: 26 marca 2020

zakup telefonów nowy temat telefony zakupione z Chin - czy mogłą wyjść partia tel z koronawirusem...
~loka57@o2.pl
2

10:00-12:00 w sklepach tylko dla 60plus..:/ nowy temat Jak się podobają nowe obostrzenia...?
~CH
8

Co z nami będzie ? nowy temat Wiadomo, ze przed nami olbrzymi kryzys. Jaki plan ma Partia ? W budżecie...
~Skydiver
3

Zostań w domu idź na wybory nowy temat Dzisiejsze kolejne ograniczenia wolności obywatelskich dokonywane ~bez...
~Skydiver
4

spacer z psem nieletniego nowy temat Czy w związku z nowymi obostrzeniami 16 letnie dziecko nie będzie mogło wyjść...
~Marek
9

Wscieklosc nowy temat Kto j2est już zmęczony koronawirusem? 1 wkurza mnie ze nasi rodacy przywlekl...
~Wściekła
15

dodano: 28 marca 2020

Zwrot środków z karty miejskiej nowy temat Szanowni Państwo, czy ktoś z czytelników orientuje się czy ZTM Gdańsk...
~Anna
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 27 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry