Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kto igrał naszym życiem, czyli jak zignorowano w Polsce zagrożenie epidemią nowy temat Połowa grudnia 2019 pierwsze oficjalnie potwierdzone przypadki zachorowań na...
~Skydiver
3

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 28 marca 2020

Życie na kwarantannie. nowy temat Może zaczniemy opisywać jak trafiliśmy na kwarantannę i jak się nam żyje w...
~outlander
1

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 marca 2020

Koronawirus nowy temat Osiedle garnizon Wrzeszcz kilkudziesięciu robotników chodzi po osiedlu po...
~Mieszkaniec
9

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 25 marca 2020

Depresja ankieta... prośba o pomoc nowy temat Szanowni Forumowicze zwracam się do Was z ogromną prośbą. Długo myślałem czy...
~Grzegorz
3

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 29 marca 2020

Starania o dziecko a epidemia / wirus / koronawirus nowy temat Nie wiem czy był już taki wątek, nie mogłam znaleźć. Chcieliśmy z mężem w...
~MartaB
80

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 15 marca 2020

co będzie za kilka miesięcy - prognoza nowy temat -miliony mikroprzedsiębiorców nabawią się długów wobec zusu i us - przez...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 dni temu

Zajęcia dodatkowe dla dzieci nowy temat Jak wygląda sprawa z opłatami za zajęcia dla dzieci, np basen, balet,...
~Misia
7

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 27 marca 2020

biblioteka czy jest jakaś otwarta? nowy temat Witam Czy jest w Gdańsku gdzieś otwarta biblioteka? A może macie jakieś...
~czarna
3

ostatnia odp. 4 dni temu

Upadajacy biznes,kryzys na maxa nowy temat Prowadzę niewielki warsztat samochodowy,od dwóch tygodni widzę tak ogromny...
~Adam
17

ostatnia odp. 4 dni temu

Choroby współistniejące nowy temat Kolejny taki przypadek. 19ty ogólnie. Zawsze choroby współistniejące.
~CH
-

ostatnia odp. 4 dni temu

PiS załatwi nie-swoich wyborców nowy temat Kto cierpi na ograniczeniach? Miasta Kto pracuje i kupuje w galeriach...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 dni temu

Świnie są równiejsze nowy temat Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze (George Orwell) Duda...
~Skydiver
2

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 26 marca 2020

Czy ktoś zamawiał zakupy w supermarketach online? nowy temat Jakie supermarkety dostarczają zakupy do domu? Ja jedynie w Gdyni znalazłem...
~anonim
10

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 marca 2020

Umowa o pracę - postojowe nowy temat Co wybrać urlop platny 100% czy postojowe 60%... Taką nam dano propozycje....
~Autor
20

ostatnia odp. 5 dni temu

Woda nowy temat Czy tylko mi się wydaje że coś z wodą w kranie jest nie tak Wysusza skórę
~Ja
9

ostatnia odp. 5 dni temu

Giełda Chwaszczyno 29.03.20 nowy temat Giełda Chwaszczyno jutro otwarta czy zamknieta w związku z koronawirusem?
~Dany
-

ostatnia odp. 5 dni temu

Komunistyczni władcy wirusów nowy temat Komuna zamiast przygotować Polaków do epidemii jeździ sobie na nartach....
~Skydiver
-

ostatnia odp. 5 dni temu

Prywatne żłobku i kluby malucha nowy temat Czy czesne powinno zostać obniżone o ile ? Czy prawnicy mogą się wypowiedzieć?
~Kasia
16

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 20 marca 2020

kiedy cyrk z koronowirusem się skończy nowy temat Nie ukrywam, podoba mi się ta zabawa w siedzenie wszystkich w domu, ale żal...
~anonim
9

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 26 marca 2020

Na osowej mają wszystko w d*pie nowy temat Tylko w środę będąc w drodze po najpotrzebniejsze rzeczy zdałem sobie sprawę...
~Benek
5

ostatnia odp. 6 dni temu

Aktualnie na forum: 5 użytkowników (5 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry