Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koszykówka dla wszystkich :) zapraszamy !!! Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi koszykówki odbywające się cztery...
korsarz5
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Koszykówka - Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo Cześć, chciałabym pograć rekreacyjnie w kosza od października na terenie...
~Magda
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Ferie zimowe pod koszem Korsarz Gdańsk zaprasza dzieci na "Ferie zimowe pod koszem" organizowane w...
~Korsarz Gdańsk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

TREFL SOPOT Watek ten dotyczy graczy Trefla Sopot , tych , ktorzy graja aktualnie i tych...
~Mee-How
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2011

Koszykówka, Gdynia Dąbrowa Czy jest ktoś chętny do grania na boisku na szkole na Nagietkowej?
~PR
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

koszykówka wtorki 20.00-21.30 Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na...
rafaello2010
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

chętny do grania w koszykówkę w Rumi Chętnie dołączę do graczy w Rumi w godzinach popołudniowych po godz. 17:00....
mojanazwawtymmiejscu
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Dwóch graczy w kosza dołączy do innych Dwóch graczy wysportowanych , jeden 195 cm Drugi 180cm dołączy do innych...
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Buty Kobe Bryant Cześć. Mam pytanie. Gdzie mogę kupić buty Adidas EQT Elevation Kobe Bryant....
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Boisko do koszykówki na Oliwie Witam Niedawno przeprowadziłem się na Oliwę i z racji pracy siedzącej,...
~Daniel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Koszykówka - kobiety Hej :P Widzę, że sporo tu już postów o koszu :P Szukam chętnych osób do...
~Gunia
27

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2011

Koszykówka Trójmiasto Cześć, wszystkich chętnych do grania w kosza - kontakt na maila jak niżej....
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2019

BoackFrecockPal chooda ralo ]Combarm
~Josephhek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 marca 2019

Koszykówka damska drużyna Hej chętnie pogram w koszykówkę najlepiej z innymi dziewczynami może jest...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Kosz kobiety lub grupa mieszana Witam. Szukam możliwości regularnego grania w koszykówkę. Jestem dziewczyną,...
~Angelika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Koszykówka od podstaw - gdzieś? Cześć, mam 21 lat i mieszkam w Gdańsku. Za czasów szkolnych lubiłem...
~K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Zagrajmy w kosza! Jesteś chetny/a pobiegać trochę za piłką? Jeśli tak to śmiało pisz sms-a pod...
~Adrian
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Koszykówka Gdynia Cześć, czy jest w Gdyni jakaś ekipa której brakuje ludzi do grania? Gram już...
~Jankes
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Czy jest jakaś siłownia lub hala gdzie można porzucać treningowo? Hej. Chciałem poćwiczyć rzut, a że dnie są coraz zimniejsze, to na zewnątrz...
~wikkr
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

KOSZ GDYNIA POGORZE Witam. Szukam zawodników do gry w kosza na sali w Gdyni Pogórze. Gramy...
~ismael
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
831

postów

190

wątków

do góry