Widok

Krew implantacyjna

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam staram się z mężem o dzidziusia okres mam nieregularnie niestety. Zawsze pobolewa mnie jajnik w dniach plodnych, mam już córeczkę. Chciałabym się dowiedzieć ze w dniu 4 maja przy moich obliczeniach miałam owulacje.
Okres ostatni 11.04 obliczając że 4 mają owulacja to powinnam dostać 18.05 okres dostałam w tym dniu dziwne plamienia brązowe a dziś jasnoróżowy z śluzem. Nie wiem nie miałam tak czy ktoś miał ? Zaznacze ze w dniu myśląc ze jest owulacja 04.05 .kochaliśmy się z mężem. Czy jest możliwe że zaszłam w ciążę i jest to normalne . 4 dni temu robiłam test I negatywny.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy nie ogarnę, że ludzie wypisują takie rzeczy w internecie. W XXI wieku, gdzie wystarczy ruszyć tyłe..k do najbliższego lab i wykonać badanie bhcg, to są osoby które pytają w necie czy są w ciąży, czy brak okresu lub plamienia są normalne itd Jeszcze gdyby to była jakaś 13latka, ale z opisu (posiadanie dziecka + męża) wynika, że jest co najmniej pełnoletnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

do góry