Krimar

Odzież dziecięca Akcesoria komunijne

Gdańsk, Partyzantów 13C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - ocena nowy temat Polecam sklep p. Krystyny. Bardzo miła osoba, super podejście i obsługa....
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Krystyna Kolka - ocena najlepsze alby , super tkanina
~Krystyna Kolka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

Jagida - opinia wątek zamknięty Sklep godny polecenia. Bravo. Panie przemiłe.
~Jagida
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Źle uszyta alba wątek zamknięty Właścicielka firmy bardzo arogancka i niesympatyczna. Alba uszyta brzydko,...
~Malwina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Słabo wątek zamknięty Niestety bardzo beznadziejna obsługa pani szefowa zero poszanowania dla...
~Zosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

Okropnosc wątek zamknięty Narzucona z gory przez ksiedza firma ktora miala.uszyc alby dla dzieci....
~Anna goj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Kris Mar - mam nadzieję, że nigdy więcej wątek zamknięty U nas w szkole pojawił się już temat rezygnacji z usług tej firmy. Rodzice...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Tragedia wątek zamknięty Szybko łapią klienta bo już w październiku pierwsza pseudo przymiarka na...
~Koko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Alba wątek zamknięty Niestety firma "narzucona z góry". Pomiar ok i jak przyjmowali pieniądze...
~Doma
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Porażka! wątek zamknięty Panie chamskie i bezczelne! alba uszyta nie na moją parafię. Po długiej...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Polecam :) wątek zamknięty Ceny ok jakość również , nie jest to dolce gabana może ale asortyment wart...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Nie polecam - żenada wątek zamknięty Po prostu tragedia kolejna już przymiarka i wszystkie alby znowu źle...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Nie polecam !!! wątek zamknięty Szyłam albę w tej firmie i w 100% nie polecam. Albę otrzymałam o 15 cm za...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

Alba wątek zamknięty ja również nie polecam. drogo i nie miło(ze strony szefowej) alba na wymiar a...
~Milka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

nie polecam wątek zamknięty Pani, która mnie obsługiwała była bezczelna i chamska. Robiła łaskę, że...
~Monika
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

obsługa klienta kuleje... wątek zamknięty My w tej firmie musielismy zamawiać mundurek. Nie widzę pozytywów:(...
~mama pierwszoklasisty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Monopol wątek zamknięty Firma- Pani, która jakimś cudem posiada monopol na szycie alb komunijnych i...
~Lilla.My
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry