Widok

Krople/płyny do czyszczenia uszu?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ostatnio zauważyłam u Młodego(5 lat) "nadprodukcję" woskowiny.

Polecicie jakieś krople/płyny do czyszczenia uszu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My używamy czegoś takiego.

http://www.doz.pl/apteka/p2706-Otomer_Baby_spray_do_higieny_uszu_20_ml
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie vaxol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a uszy się same oczyszczają? jak tak to nie powinno się czyścic płynami ja używam autispray(taki sobie) , solvax i cerumex (wg. mnie najlepszy)
ale synowi zalega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosuję z powodzeniem ciekłą parafine, jakiś czas temu pani laryngolog poleciła mi kilka kropli nanieść na skręcona watkę i delikatnie przekręcić w uchu a ja dodatkowo jeszcze patyczkiem do uszu z ta parafina przecieram zakamarki małżowiny i wszystkie brudki też pięknie odchodzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żeby szybko i skutecznie usunąć woskowinę u dziecka używam sprayu fonix. Jest naprawdę dobry, a do tego szeroka końcówka sprawia, że aplikacja jest całkowicie bezpieczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fonix jest spoko do czyszczenia, przynajmniej człowiek nie biega do laryngolog z woskowiną. Patyczki to nic dobrego a woda nie czyści dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też uważam, że patyczki do uszu to nie najlepszy pomysł, po przygodzie z zatkanym uchem. Od tego czasu używam Vaxol w sprayu. To naturalna oliwa z oliwek, sprawdza się dobrze, usuwa nadmiar woskowiny i też ma szeroką końcówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spraye do czyszczenia uszu to świetne rozwiązanie. Niektóre olejki jednak mogą powodować uczulenia tak jak w moim przypadku olejek miętowy. Można jednak kupić preparaty bez dodatków tak jak wspomniany Vaxol to tylko oliwa z oliwek ale świetnie jednak sobie radzi z nadmiarem woskowiny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (34 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry