Widok

Krwawienie I trymestr

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć, zaczęło się dwa dni temu na wieczór parę kropli jasnoczerwonej krwi, w nocy ból brzucha jak na okres. Na następny dzień krwi już więcej przy podcieraniunsir w toalecie. Byłam na sorze wczoraj, serce bije (6 tydzień). Dostałam progesteron. Dzisiaj brzuch dalej boli i krew też jest nie jakieś super duże ilości ale jest.
Czy któraś z was tak miała i donosiła ciążę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dawno temu , miałam w jednej i drugiej ciąży , krwi było mało właściwie tak jak u Ciebie przy podcieraniu , dostała również progesteron na jakiś czas i obie ciąże donoszone , pamiętam też się bardzo denerwowałam bo przy jednej nawet miałam skrzepy ale wszystko w końcu było ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A miałaś też ból brzucha taki jak na okres?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poleciłabym wizytę u dobrego ginekologa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak miałam przy 3 ciąży. też na SORze dostałam tabletki, ale nie pomogły. Strata dziecka 8/9 tc.
Obyś miała więcej szczęścia. Jak się coś mocniej będzie dziać szukaj pomocy i nie daj się spławić w szpitalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

nnt. leczenie alkoholizmu w szpitalu na Srebrzysku (22 odpowiedzi)

moze ktos podpowie mi cos o tym oddziale, bo ktos z mojej rodziny potrzebuje takiej pomocy w...

do góry