Krystyna Mizan-Gross

Endokrynolodzy

Gdańsk, Bolesława Chrobrego 6/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szkoda że nie przyjmuje nowych pacjentów wątek zamknięty Chciałam się umówić na wizytę i usłyszałam że Pani doktor przyjmuje tylko...
~Hania
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam! Świetny Lekarz! Trochę drogo, ale za jakość trzeba płacić.
~madzieas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Prawdziwy Fachowiec!! wątek zamknięty Przede wszystkim Pani dr SŁUCHA co się do niej mówi. Odpowiada na zadane...
~Barbara
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

Pacjentka wątek zamknięty Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam, cudowny człowiek fachowość na 10 ,...
~Ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Bardzo dobry lekarz wątek zamknięty Byłem leczony już przez kilku endokrynologów, ale to u niej czuje że jestem w...
~Ol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Super lekarz wątek zamknięty Pani Dr Mizan jest nie tylko wspaniałym endokrynologiem, ale potrafi dbać o...
~Cecylia Dolecka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Super lekarz wątek zamknięty Jestem Pani Dr pacjentka,lecze sie ok kilku lat i jestem bardzo szczesliwa,ze...
~Martusia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Wspaniały lekarz wątek zamknięty U pani doktor Mizan przechodzę już drugą ciążę i w obu przypadkach czuję, że...
~asiaszam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

Dagmara - opinia wątek zamknięty U Pani dr Mizan leczę się od ośmiu lat. Zawsze byłam i jestem zadowolona z...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 października 2008

najlepszy lekarz jakiego spotkałem wątek zamknięty Spotkałem w swoim życiu wielu lekarzy i z usług większości z nich byłem...
~SR
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 października 2008

wyjątkowo dobry lekarz wątek zamknięty Piszę oburzona poprzednią opinią o zajętym telefonie i narażaniu pacjentów na...
~Maria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 września 2008

Lekcewazy ludzi wątek zamknięty Pani dr lekcewazy pacjenta.Ma nagranie na sekretarce: uzbroj sie w...
~pacjent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 września 2008

Pani doktor jest super. wątek zamknięty Bardzo szybka diagnoza.Udana operacja.Zupełnie inne życie.Dzięki to już 9...
~e. mokosa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

Polecam Panią doktor całym sercem wątek zamknięty Zna się świetnie na tym co robi.Jest prawdziwym specjalistą od chorób...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 listopada 2007

Jestem usatysfakcjonowana wątek zamknięty Jak na razie była to moja pierwsza wizyta, jednak pani dr przyjela mnie...
~A.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 listopada 2007

justii 25 - opinia wątek zamknięty Jestem wdzieczna losowi ze trafiłam do pani dr. dzięki jej szybkiej i...
~justii 25
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 września 2007

Janina H. - opinia wątek zamknięty Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził u mnie prawdopodobieństwo choroby...
~Janina H.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

Jola - opinia wątek zamknięty Do P. dr na konsultację wysłała mnie dr Turek-Muczyńska, Byłam tylko raz w...
~Jola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

18

wątków

do góry