Widok

Ktoś próbował nowy smak ketchupu włocławek ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dzisiaj byłam na zakupach i biorąc włocławka z półki troszkę się zdziwiłam bo zauważyłam nowy włocławek "Truskawka" ,w pierwszym momencie "zbaraniałam" bo myślałam że źle czytam ale koleżanka potwierdziła że mam dobry wzrok ;p czy ktoś próbował ,jak to smakuje,warto próbować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ketchup Truskawka?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest pyszny juz kilka lat temu jadlam w jakims barze szybkiej obslugi hot-doka z ketchupem truskawkowym i byl pyszny nie wiem jakiej byl irmy ale pyszny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jeszcze podobno śliwkowy ale to są limited edition więc trzeba się spieszyć:)....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hot-doga oczywiscie mialo byc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę pierwszy raz widziałam taki i chyba jutro kupię na próbę,stał jeden słoik i mam nadzieję że każdy będzie się zastanawiał tak jak ja ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jadłam wczoraj taki sos gotowy ze śliwki suszonej i ostrych papryczek , podobny trochę do sosu barbecue ale o wiele ostrzejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jadlam kiedys ketchup z zurawiany byl pyszny taki inny ciekawe jak ten truskawkowy smakauje
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj dostałem śliwkowy i truskawkowy :) śliwkowy zjadliwy ale truskawkowy jest pyszny :D
dostalem dzisiaj od koleżanki z Włocławka :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie jeszcze w zadnym sklepie nie spotkałam z tymi smakami ,a z chęcia bym spróbowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tylko raz widziałam i jak dowiedziałam się że dobry to już go nie ma :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakim sklepie można kupić taki kutchup?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
śliwkowy mi nie smakuje - ale nie lubię śliwek ;) mojej Mamie i Mężowi smakuje :)

za to truskawkowy - dla nas wszystkich BOMBA :D


kupowałam kilka razy w Leclercu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ble, jakby do ketchupu dodać dżemu, cóż, o gustach się nie dyskutuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie kupuję Włocławka odkąd kolega pracujący tam na produkcji opowiedział mi z czego i jak go robią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masła też nie jedz, pasztetu, bajaderek, parówek, wędlin, pieczywa, warzyw co niektórych też nie. Najlepiej żywić się powietrzem... choć lepiej nie bo zanieczyszczone...
uwielbiam patrzeć jak rodzice zabierają swoje pociechy na "świeże" powietrze ... na spacerek coby się maluch dotlenił, przy głównej ulicy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to napisz i nam , proszę, z czego i jak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam uważam że włocławek jest najlepszy, ale koniecznie ze słoika, innych nie kupuję :P
kiedyś czytałam książkę w której w jednym z rozdziałów opisane było wypiekanie chleba, jak to pot piekarza kapie do wyrabianego ciasta.. smacznego :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądałam kiedys program wiem co jem o ketchupie i warto spojrzeć z jakiej ilości pomidorów jest wyprodukowany i jak byłam w sklepie i ogladaam metki to włocławek naprawde wypada słabo,
ale można znależć ketchup niedrogi i naprawde o bardzo dobrym składzie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasne, gdzies tam pot z czoła spadł, gdzieś tam mysz, pełno jest takich historii i z pewnościa są prawdziwe, ale jeżeli mamy wybór to mysle ze skoro płacimy za ketchup to warto kupich ketchup a nie np chemie w słoiczku, skoro płace za szynke to chce szynke a nie soje i inne zapychacze

tak jak pisała maja warto czytac metki

dobry ketchup warto od czasu do czasu zjesc bo zawiera sporo likopenu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie próbowałam, nawet nie wiedziałam, że są jakies nowe. Ja jestem wierna temu zwykłemu Włocławkowi w słoiczku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry