Widok

Kuchnia z marketu czy na wymiar a może używana

Wkrótce po 15lataxh przeprowadzimy sie do własnego mieszkania 3pokoje kuchnia osobno lazienka i wc. Niestety jeden pokój będzie połączony z kuchnią czyli aneks. Ksztalt podkowy. Kuchnia wraz z aneksem będzie miała 26m2.Myslimy nad kuchnia czy kupić używane meble z olx (ale jak je tu dopasować wtedy)? Czy kupić nowe w markecie ale boję się że pod wpływem wilgoci po jakimś czasie się zniszczą. Na wymiar nas nie będzie stać kredyty nie wchodzą w grę. Moje pytanie jest takie czy meble używane albo meble z marketu da się dopasować idealnie do takiej kuchni? Tzn w innym miejscu mam zlew w innym miejscu kuchenkę chodzi o to by nie było dziur między szafkami itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś pomoże i doradzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kształt podkowy, ale co jest w kształcie podkowy? Jeżeli kuchnia to żadnej z marketu nie dasz rady dopasować, tym bardziej czyjejś używanej, tylko na zamówienie i niestety przy niestandardowych wymiarach to jest jedyna i najdroższa opcja.
Kuchnię z marketu możesz wrzucić na jedną ścianę, ew. jeśli jest w kształcie L, ale tu już też mogą zacząć się problemy z dopasowaniem wszystkich podłączeń, być może będziesz zmuszony robić przeróbki rur, kontaktów itp.
Ja mam kuchnię właśnie w kształcie L. z Ikei, przy ok. 4mb ze sprzętem to koszt ok 12tyś z transportem i montażem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli kuchnia nie ma skosów itp to polecam kupić zestaw w sklepie meblowym. Te mebla są wykonane z tego samego co meble na wymiar płacisz mniej za ich produkcyjne wykonanie i tyle! Fajnym rozwiązaniem są meble kuchenne w elementach, z których dobierasz to co potrzebujesz i pasuje do Twojej kuchni nie musisz kupować narzuconego zestawu. Widziałam takie rozwiązanie na Mirjan24
https://www.mirjan24.pl/240-meble-kuchenne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kup z Bodzia pomogą dopasować do wymiaru ilość szafek a w cenie blat jest na wymiar nie pojedynczy na każda szafkę jak w brw jakość jak z Ikei
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie ogrzewanie domu? (92 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

Ile płaciliście za schody samonośne ? (29 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

Przeprowadzka (5 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...

do góry