Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam osoby która wykona nam mix piosenek na pierwszy taniec wątek zamknięty Zdecydowalismy ze nie chcemy tanczyc do jednej piosenki tylko do kilku,...
~Lili26
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2013

wesele polsko- angielskie, jaki zespół lu DJ polecacie? wątek zamknięty Poszukuje kogoś kto poprowadzi wesele polsko angielskie, jakieś propozycje?
~Weronika
12

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Napis LOVE wątek zamknięty Szukam napisu LOVE na 9.09.2017 :) możecie kogoś polecić?
~Ewka
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Pokazy barmańskie na weselu czy mozę ktoś polecić? wątek zamknięty Witam mam pytanie czy któras z Was miała może na swoim weselu pokaz barmański...
~viola1152
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2013

gdzie w gdańsku kupię cieniutkie, prawie niewidoczne na nodze pończochy? wątek zamknięty szukałam dziś we wrzeszczu i w sumie nie znalazłam tego,co chciałam chodzi mi...
agutek81
39

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Gdzie w Wejherowie wesele ??? wątek zamknięty Cześć. My dopiero za rok planujemy ślub ale już teraz trzeba rezerwować salę...
~marlena
58

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2004

Wynajem mieszkania - wieczór panieński, gdzie w Sopocie? wątek zamknięty Witajcie, Planuję urządzić siostrze pod koniec sierpnia wieczór panieński w...
~lilka
12

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Szukam Dj/wodzireja na wesele 29.07.2016 r. wątek zamknięty Witam szukam Dj/wodzireja na wesele organizowane 29.07.2016 r kontakt:...
~Adrian
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Kontakt dom działkowca. wątek zamknięty Posiada ktoś kontak do domu działkowca w Gdyni na obłużu?
~Mermerise
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Balony z helem wątek zamknięty Czy wiecie gdzie w trojmiescie można zakupić balony z helem ? :)) Nie chodzi...
Mala-Migotka
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

makijaż ślubny wątek zamknięty witam, szukam osoby, która zajęłaby się moim makijażem - panna młoda dnia...
klauda88
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Suknia ślubna duży rozmiar gdzie szyć? wątek zamknięty Potrzebuje pomocy mam duży biust rozmiar 85 J/K w zależności od firmy stanika...
Dori30
14

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

pomocy!!!gdzie znajde dzika lub prosiaka pieczony na wesele wątek zamknięty szukam dzika lub prosiaka pieczonego na wesele z trojmiasta lub okolic.
cioteczka
58

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2008

Czesanie ślubne z dojazdem do klienta! Brak?? wątek zamknięty witam, od paru dni przeszukuję internet i nic nie mogę znaleźć, niewiem albo...
~ok
17

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

~Marek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Suknia ślubna dla puszystej-pomocy!!! wątek zamknięty Dziewczyny w czerwcu wychodzę za mąż,mam rozmiar 48:(i problem ze suknią.Czy...
~zagubiona
16

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

Wesele w plenerze - czy warto? wątek zamknięty Witam, zastanawiamy sie czy warto wogole zastanawiac sie nad taka opcja...
~narzeczeni
8

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Obrączka Carbon wątek zamknięty Witam, Czy orientuje się może ktoś, gdzie można kupić lub zlecić wykonanie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Transport gości weselnych wątek zamknięty Czy ktoś może polecić jakąś zaufaną i w miarę tanią firmę przewozową?...
~Stefan
12

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2012

Ozdoba do włosów wątek zamknięty Hej, mogłybyście podpowiedzieć mi gdzie w Gdyni (lub okolicach) można kupić...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry