Widok

Kurs tańca dla narzeczonych TRÓJMIASTO

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry, mam nadzieję znaleźć tu odpowiedź na pytanie, gdzie można wziąć kilka lekcji tańca przed weselem, żeby się trochę poduczyć? Z narzeczonym nie jesteśmy z Trójmiasta i nie mamy pojęcia, do jakiej szkoły warto iść, a dokąd nie i jakie są ceny. Jeśli ktoś jest zadowolony z lekcji tańca, proszę o podzielenie się miejscem, gdzie mu ich udzielono.
Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj,
ja z narzeczonym zdecydowaliśmy się na lekcje tańca towarzyskiego w szkole Step by step.
Chodzimy na zajęcia od 8 listopada i niestety nie jesteśmy zadowoleni - instruktorce brakuje indywidualnego podejścia do pary, odnosimy wrażenie, że prowadzi zajęcia byle do przodu...
Fakt, w tańczeniu nie wychodzą nam zawsze wszystkie kroki prawidłowo, zapomina się, co było jakiś czas temu, ale chyba nauka jest od tego, żeby poprawiać i dawać indywidualne uwagi.
Tego na naszych zajęciach najbardziej brakuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Korzystalismy z nauki tańca u Pana Roberta Melona, Świetny człowiek super zajecia!!! Wyrozumiały i cierpliwy sporo nauczy. Sa to lekcje indywidualne co jest bardzo wazne cena za 1 h bardzo przystepna jak na Trójmiasto;)Klub Winda okolice ul. Kościuszki Gdańsk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malenka, czy jest może jakaś stronka www dla tych zajęć?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Marcina Tumasza , zajęcia prowadzone profesjonalnie, wyrozumiały, cierpliwy i przy tym bardzo miły człowiek,co do ceny pewnie najlepiej dogadać się indywidualnie.Gość zajmuje się też fotografią taneczną więc szukając go w necie można namiary do niego znaleźć właśnie w tej branży o ile dobrze pamietam emotionimage.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowej stronki jeszcze nie ma ale tutaj dane:
Miejsce :
GAK Klub WINDA: GDAŃSK ul. Racławicka 17 (wejście od ul. Klonowicza)
Prowadzący: Robert Melon - tel. 603 58 00 49

Na prawde polecam jest duzo dobrych opini na jego temat.

pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam: Robert świetnie uczy tańczyć. Nauczył dwa betonowe krążowniki finezji i płynności w tańcu. Powiedzieliśmy mu jaką chcemy pierwszą piosenkę na weselu a on przygotował nas pod to. Oczywiście nie był to cały idealny układ taneczny, bo mieliśmy świadomość, że wykonanie utworu przez orkiestre może być inne niż oryginał, ale doskonale nas nauczył wybranych figur. Także podpisujemy się przed przedmówcami - bierzcie Roberta w ślepo!!!

Robert: 603 580 049
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeklejam z innego wątku, w którym wypowiadałam się na ten temat:

http://www.tango.com.pl/przed-slubem,3,pl.htm

uczestniczylismy w sos - ie:), który znalazła moja Mama. Podczas kursu było ok. 20 par, wiec była okazja poćwiczyć jak to bedzie z "wujkami i ciociami na weselu" Prowadzili Pani Agnieszka, Diana i Pan Maciej. Ciekawe układy i pojedyńcze kroki pozwoliły nam ułożyć miks weselny złożony z kilku tańców ( walec:) i szybsze rytmy). Fajna atmosfera i nieprzeładowany program, a kroki były dostosowane do możliwosci uczestników. Znajomi, którzy po nas brali udział w tym kursie też byli wszyscy zadowoleni. Polecam!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Piotra Wróbla z Zaścianka uczy super tel 609440855 sam tańczy jest młody i nam bardzo pasował.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy chodzili do Szczepana w Gdyni do OLI super pierwszy taniec zrobił na gościach mega wrażenie. Mieliśmy 5 lekcji po godzinie na czwartej już tańczyliśmy nas taniec bezbłędnie na 5 lekcji pokazała nam takie tańce wiecie jak tańczyć z babcią, ciocią itd. Różne proste techniki ;) Polecam cena to 375 zł za parę. Niżej podaję szczegóły ;)

http://www.ctszczepan.pl/gdynia/dorosli/c34i34/oferta-choreografie-slubne.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cztery godziny zajęć indywidualnych odbytych u Pana Olafa Szczepana w Gdyni wystarczyły, aby nasz pierwszy taniec wypadł idealnie. Zajęcia prowadzone w fajnej, luźnej atmosferze. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Roberta Melona. Byliśmy u niego może na 8-11 lekcjach. Mój obecnie już mąż, nie umiał prowadzić i miał twarde łokcie - taniec z nim nie należał do najprzyjemniejszych. Obecnie po lekcjach u Roberta jest duuuużo lepiej.

My z dużą chęcią chodziliśmy na zajęcia. Kilka lat wcześniej byliśmy na kursie dla par i po pierwszej lekcji mój mąż stwierdził, że dla niego to była psychiczna katorga i że więcej nigdzie nie pójdzie. Po pierwszej lekcji u Roberta mąż sam stwierdził, że nauczył się więcej niż na tych ośmiu spotkaniach dla par...

Wymyślił nam choreografię do pierwszego tańca - prostą ale efektowną. Gościom się bardzo podobało. Oprócz ćwiczeń tego pierwszego tańca, Robert pokazywał nam też podstawowe kroki do tańca użytkowego - i mój mąż o dziwo wykorzystał to na weselu. Normalnie nie ten sam człowiek, hehe.

Robert ma super podejście, dużo żartuje (co rozładowuje napięcie) i ogólnie jest sympatycznym człowiekiem. Zdecydowaliśmy się na niego oczywiście po przejrzeniu tego forum - więc teraz i my wystawiamy opinię :).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się w 100%!!

My jesteśmy w trakcie nauki u Roberta i muszę przyznać, że więcej nauczyliśmy się u niego na jednej lekcji niż na 3 różnych kursach w których uczestniczyliśmy! :))

Robert ma wspaniałe podejście, człowiek nie czuje się jak matoł na parkiecie ;) Ma dużą cierpliwość a łatwymi uczniami z narzeczonym nie jesteśmy...

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:)
podłączam się do tematu:) ślub mam w sierpniu...mój narzeczony nie radzi sobie z tańcem:/ i nie chce pójśc na żadne lekcje. Muszę go jakoś zaciągnąc:D. Czy ten Robert jest taki świetny? Rozumiem, że spokojnie mogę dzwonić pod ten numer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzilismy do nowej instruktorki w Trójmiescie! jest super dziewczyna, tworzy przepiękne choreografie 537 905 030. Polecamy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O Robercie dowiedzialam się z tego wątku ;) ja i mój mąż nie potrafilismy kompletnie tańczyć w parze, 2 betony ;) u Roberra wzięliśmy 6 lekcji bo tylko tyle czasu mieliśmy i ułożył nam choreografie i wyszło naprawdę nieźle ;) w dodatku pokazał nam podstawowe kroki do tańca w parze i naprawdę pomogło. Chcemy jeszcze do niego wrócić nauczyć się innych tańców. Naprawdę warto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej czy ktoś mi może powiedzieć czy pan Robert Melon w tym klubie Winda ma zajęcia indywidualne w godzinach popołudniowych? Wiecie może czy ta cena 60zł/50 minut to jest od osoby czy od pary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam Roberta Melona, właśnie zakończyliśmy u niego lekcje i jesteśmy bardzo zadowoleni :) atmosfera jest mega sympatyczna a zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pod jakim numerem można się z nim kontaktować? Nie zmienił się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jeżeli mam znalezioną choreografię to czy tez będzie pod nią uczył. Jest pare scenek w naszym tancu (dosłownie 3 ) które są ciężkie do wykonania. A jednak wygladaja pięknie w całym tańcu i bardzo mi sie marzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry