Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam baardzo!! wątek zamknięty Do korepetytora zgłosiłam się z ogromnymi zaległościami z przedmiotu....
~studentka PG
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

świetna placówka wątek zamknięty zrobiłam tam kurs stylizacji paznokci i bardzo mi sie podobało. Kosmetyczka,...
~Iza
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2008

po prostu superkorepetytor, polecam! wątek zamknięty wszystkie koła zaliczone, przeskoczyłem pisemny egzamin i poszedłem od razu...
~dzidu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Semiramida - opinia wątek zamknięty Polecam absolutnie każdemu. Przez dwa lata nie mogłam zdać organy, aż w końcu...
~Semiramida
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

100% zadowolenia wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do studenta, szeroka wiedza przekazywana w prosty i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

NLP - NIE !!! kupuj kota w worku Chciałbym zaprosić wszystkich na spotkanie odsłaniające techniki NLP Na 4h...
~nlp3miasto.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 stycznia 2010

Konferencje wątek zamknięty Szczególnie cenne są konferencje i krótkie formy kursów doskonalących.
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 grudnia 2009

biuro wątek zamknięty Biuro od dwoch dni niedostepne, brak jakiejkolwiek informacji, brak...
~Dabka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Szybka obsługa, świetny kontakt i miła atmosfera. Sprawnie i rzetelnie. Czego...
~Renata M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 grudnia 2009

kurs instruktorski: „Improwizacja Tańca i Symbolika Ciała” Witamy serdecznie! Informujemy, że ruszył nabór na intensywny kurs...
~cremona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Gdzie można znaleźć Pana Łukasza??? wątek zamknięty Tym razem odzywa się "klientaka"... Byłam na strzyżeniu i wyszłam bardzo...
~magdalena
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2008

Całkiem fajnie wątek zamknięty Byłam na kursie Kadry i Płace. Zajęcia ciekawe i praktyczne. Pani, które je...
~Iza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

UWAGA! wątek zamknięty Ja również byłam zadowolona z kursu, na wiosnę planowałam kolejny ( pewnie...
~Marta Grzesiczak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

Szkolenie "Pierwsza Pomoc w zakładzie pracy" wątek zamknięty Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, kompetentny i interesujący....
~Kursanci z National Oilwell Pola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 listopada 2009

Szczerze polecam! wątek zamknięty Ola Rutkowska (współtwórczyni akademii) przygotowywała mnie do rozszerzonej...
~joy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 listopada 2009

polecam wątek zamknięty Zajęcia prowadzone prostym,zrozumiałym językiem.Wystarczająca (5 szt.na 10...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2008

magda - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauki jazdy w OSK Alex. Bardzo profesjonalna,...
~magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

WROCE DO WAS NAPEWNO!!!!!:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze bralam udzial w kursie zorganizowanym przez...
~Kamila.K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Teczka wątek zamknięty Wszystko fajnie, ale trochę niesprawiedliwe jest to, że teczkę którą ma...
~mańka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

Pozytyw wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Od momentu zapytania via gg - mogłem już w...
~Rav
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1595

postów

1279

wątków

do góry