Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem pod wielkim wrażeniem! wątek zamknięty Gram na gitarze od około 7 lat i wydawało mi się, że wiele już potrafię....
~Marcin Konopek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Polecam! wątek zamknięty Rafał Uhuru Szyjer nauczył mnie tego czego chciałem- grać na gitarze! Ma...
~Tomek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

Serdecznie polecam wątek zamknięty Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, znakomicie dobrana kadra i ciekawa,...
~Marysia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

Serdecznie Polecam! wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem i skutecznością....
~Przemek Pokorski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

POLECAM !!!! wątek zamknięty Polecam w 100%.Moje dziecko poprawiło oceny z j.angielskiego . Super .
~Anna i syn Dominik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

POLECAM - ZNALAZAŁAM TAM POMOC wątek zamknięty Bardzo polecam Prywatny Ośrodek Terapii Pedagogicznej Kubos. Mój syn...
~Justyna Linde
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

polecam wszystkim wątek zamknięty Na wstępie pozdrawiam całą ekipę Herosa;) Zaraz po rozpoczęciu kursu byłem...
~offoonek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Polecam wątek zamknięty Polecam. Kurs wizażu dobrze zorganizowany, miła atmosfera (rodzinna,...
~Satysfakcja gwarantowana :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

agusia85 - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim kursy w tej placówce!! Sama ukonczylam kurs kosmetyczny z...
~agusia85
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 listopada 2008

szkolenie - pierwsza pomoc przedmedyczna wątek zamknięty Gorąco polecam kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przygotowane...
~Joanna Czerwionka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 listopada 2008

OPINIA wątek zamknięty Jako słuchaczka I etapu kursu:"Specjalista ds.Osługi Klienta",pragnę złożyć...
~Kaleta Grażyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Córka i ja jesteśmy zachwycone wątek zamknięty Córka i ja jesteśmy zachwycone Panią Anią, Panią Beatką i Panem Jarkiem, a...
~Justyna J.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 października 2008

Ewelina Dumkiewicz - opinia wątek zamknięty profesjonalnie i na poziomie
~Ewelina Dumkiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 października 2008

GORĄCO POLECAM... wątek zamknięty GORĄCO POLECAM...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 października 2008

Polecem wszystkim kursy w tej szkole !! wątek zamknięty Kursy , profesjonalne, kadra wykształcona, przyjemna atmosfera, bardzo dobry...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2008

polecam wątek zamknięty Jestem absolwentką kursu "Specjalista ds. obsługi Klienta" i szczerze polecam...
~Beata Kolankowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2008

Uhuru jest najlepszy w mieście!!! wątek zamknięty ..polecam! Fajny koleś i dobrze uczy!! ;)
~agatka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2008

Polecam, są widoczne rezultaty. wątek zamknięty Polecam innym szkołę Szybkiego Czytania EDU, przy odrobinie pracy naprawdę...
~s. maziak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 września 2008

Szkolenie z Pierwszej Pomocy wątek zamknięty Szkolenie zostało przeprowadzone dla 30 osób. Zajęcia były prowadzone przez...
~Hanna Plata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

;) wątek zamknięty bardzo profesjonalna kadra i niespotykane, indywidualne podejście. poza tym...
~*&^$%
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1594

postów

1278

wątków

do góry