Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesionalna obsługa wesela wątek zamknięty Szukając kwiaciarni miałam duży dylemat gdyż jest taki duży wybór. Po wizycie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Przemiła obsługa, niezwykle sprawnie, super profesjonalnie wątek zamknięty Kwiaciarnię Baccara znam osobiście i korzystam z jej usług od wielu lat. W...
~Romuald Woźniak
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Doskonala Miedzynarodowa Kwiaciarnia wątek zamknięty Goraco polecam, same pozytywne doswiadczenia: bukiety kreatywne i...
~Brukselka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

Dla każdego coś miłego wątek zamknięty Z usług kwiaciarni korzystam od wielu lat z okazji urodzin, imienin chrztów,...
~Wieeeloletnia klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Zna ktoś lepszą? wątek zamknięty Z usług kwiaciarni "Baccara" korzystam od początku jej istnienia. Od kilku...
~Wierna klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

Zamówienie zzagranicy (USA) wątek zamknięty Moi przyjaciele na stałe mieszkający w USA zamówili przez Kwiaciarnię Baccara...
~Basia z Gdańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

Najlepsza kwiaciarnia w mieście! wątek zamknięty Zakmówiłam w tej kwiaciarni wiązankę ślubną. Wiązanka była dosyć nietypowa....
~Smerfetka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

nie wykonywanie zamówień zgodnie z wolą klienta wątek zamknięty Zamówiłam w tej kwiaciarni bukiety...chciałam jasne róze, płasko ułożone na...
~Klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

28

wątków

do góry