Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niestety nie polecam! wątek zamknięty W kwiaciarni tej gdy zamawiałam pierwszy raz bukiet na ślub byłam zachwycona....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Nikt nie zalatwi sprawy jak Kwiaciarnia Hanah! wątek zamknięty Zawsze pozytywne nastawienie Pan, przemile, dla ktorych nie ma rzeczy nie do...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Jestem zachwycony bo mojej Pannie spodobały się kwiatki wątek zamknięty Na kwiaciarnię natrafiłem przypadkowo jadąc ulicą. Zakupiłem kwiatki dla...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wysyłki kwiatów z tej kwiaciarni. Babcia była...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Jak najbardziej polecam!!! wątek zamknięty Zamawiałam bukiet w imieniu kogoś z poza PL, byłam pełna obaw czy dotrze na...
~D
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

margaretki i róże wątek zamknięty bukiet super babcia była zachwycona:)bez problemu załatwiłam wszystko przez...
~KASIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Super wątek zamknięty Wszystko bardzo sprawnie poszło, dobry kontakt mejlowy i bukiet też się...
~Damian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

luki - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z obsługi mojego zamówienia. ceny bardzo przyzwoite...
~luki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

firma na najwyższym poziomie! wątek zamknięty wspaniały kontakt, pokonają wszelkie przeszkody, by uzyskać pełne zadowolenie...
~DM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

dziękuję wątek zamknięty Witam, bardzo dziękuję za dostarczenie już dzisiaj bukietu! Sprawił Babci...
~BU
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Bardzo dziękuję za wykonanie pięknego bukietu i dostarczenie do mojej żony,...
~KG
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Poczta Kwiatowa wątek zamknięty Witam, Skorzystałem z poczty kwiatowej oferowanej przez te kwiaciarnię....
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

Raz jeszcze bardzo dziękuję :) wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za realizację mojego zamówienia :) Bukiet ślubny był...
~A. Sz.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

ooooooooooo wątek zamknięty bardzo dobra kwiaciarnia pomimo zmiany wlascicielki
~mali
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

super:) wątek zamknięty bardzo często tam kupuję, bo mają najkorzystniejsze ceny na Przymorzu, a i...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

CHCESZ ZROBIĆ FURORĘ PRZEPIĘKNYMI KWIATAMI - TYLKO HANAH!!! wątek zamknięty Niesamowite i przepiękne kompozycje kwiatowe oraz świeże kwiaty to podstawa...
~m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

36

wątków

do góry