L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia L-ka i Pan Krzysztof zrealizowali moje marzenie o posiadaniu prawa jazdy ale...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Karol - opinia L-ka i Pan Dariusz (instruktor) są świetni! Atmosfera jest przyjazna i...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2023

Joanna S. - opinia Egzamin na prawo jazdy zdałam za pierwszym razem i bardzo dziękuję moim...
~Joanna S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Adrian - opinia Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Jazdy robiłem u Pana Macieja...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

teresa - opinia Moim zdaniem bezsprzecznie najlepsza szkoła jazdy w Gdyni. Zdałam testy za...
~teresa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Ewa - opinia Gorąco polecam. Szczególnie Pana Macieja Zielińskiego, instruktor z dużą...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2022

Mirosława - opinia Szczerze polecam ! Jest to najlepsza szkoła nauki jazdy. Doskonale...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lipca 2022

Adrian - opinia Bardzo polecam instruktora pana Ireneusz Bojarczuk jest naprawdę świetnym i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Wojtek - opinia Najwyższa z możliwych ocen należy się dla tej szkoły nauki jazdy jazdy....
~Wojtek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Alexander - opinia Szkoła godna polecenia, a także jazdy pod okiem pana Zenona. Wszystko...
~Alexander
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Maja - opinia Uważam, że L-ka jest zdecydowanie szkołą nauki jazdy godną polecenia. Zajęcia...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2022

Damian - opinia Jazda pod okiem pana instruktora Krzysztofa to pełen profesjonalizm i...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Julia L - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam szkołę! Egzamin zdany za pierwszym razem :) Szczególne...
~Julia L
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2022

Daria H. - opinia wątek zamknięty Witam Polecam z całego serca ta szkole jazdy. Nauka obywa w bardzo przyjemnej...
~Daria H.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Kuba - opinia wątek zamknięty Jeżeli wystawiam taką opinię, to chyba nie muszę nic od Siebie dodawać, może...
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Daria - opinia wątek zamknięty Wykupiłam w tej szkole tylko jazdy dodatkowe,więc o kursie nie mogę się...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Maria Wieczorek - opinia wątek zamknięty Wystawiam najwyższą ocenę tej placówce obsługa i pomoc pań w biurze na...
~Maria Wieczorek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lutego 2022

J - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Panią instruktorkę Małgorzatę, bardzo przyjemne jazdy i...
~J
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Serdecznie pozdrawiam i polecam Pana Dariusza od jazd, idealnie przygotowuje...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 grudnia 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany bezbłędnie za pierwszym razem. Czułam...
~Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry