L-ka

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Starowiejska 41-43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MEGA! wątek zamknięty Super ośrodek, polecam każdemu. Miła obsługa, młodzi instruktorzy znający się...
~Konrad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Najlepsza szkoła w mieście wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy wszystkim którzy chcą zdać za pierwszym...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam ten Ośrodek, miła, fachowa obsługa, miałam doczynienia z każdym z...
~Agnieszka L
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 września 2013

Paulina - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jaka moze byc naprawde instruktorzy fachowcy wszystko...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Paulina - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła jaka moze byc naprawde instruktorzy fachowcy wszystko...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Bardzo profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Jestem bardzo usatysfakcjonowany z usług szkoły nauki jazdy L-ka. Miałem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

L-ka Najlepsza szkoła !!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Super szkoła,super instruktorzy,super obsługa. Z l-ką wynik na 100%...
~Michał;-)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Bezsprzecznie najlepsza szkoła w Gdyni wątek zamknięty Genialni instruktorzy, którzy znają się na swojej pracy i są bardzo...
~Michał Czepułkowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

L-ka -> same wydatki (teraz muszę kupić samochód) :D Polecam! wątek zamknięty Świetna szkoła jazdy! Do L-ki poszłam w ciemno (tanio, blisko). Był to strzał...
~Weronika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Zdałam za I razem wątek zamknięty Zdałam za I razem Szczerze polecam szkołę " L-ka", której...
~Magdalena Wróbel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

L-ka = zdasz za pierwszym razem !!! kolejny Mistrz Kierownicy na drodze :) wątek zamknięty Egzamin teoretyczny i praktyczny zdane za pierwszym razem w Gdyni - dzięki...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

L-ka - REWELKA !!! wątek zamknięty Nic dodać nic ująć : 1. Świetne podejście do kursantów, 2. Bardzo dobre...
~Kaśko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Najlepszy z możliwych wyborów wątek zamknięty Po wykupieniu pakietu 10h w tej szkole w końcu udało się mi się zdać egzamin....
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Lepszej szkoły nie ma! wątek zamknięty Z L-ką o wynik POZYTYWNY nietrudno:) Na jazdach i teorii jest zawsze miła...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Superancko wątek zamknięty Dobra atmosfera, 100% przy 30h jazd na zaliczenie dla kumatych i srednio...
~Adaśko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Tylko L-ka wątek zamknięty Szczerze polecam wszystkim którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem szkoły...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Trasa, full klasa! Haha ;D! wątek zamknięty W piątek po odbiorze prawka od razu ruszyłem w trasę, zrobiłem już 367km. i...
~Smakone'
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

jestem kierowcą hurrrra! wątek zamknięty Polecam z całego serducha ośrodek a zwłaszcza wspaniałego instruktora Jakuba....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Tomasz Grzonka - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę a poza tym cierpliwość,...
~Tomasz Grzonka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Na wstępie chciałam bardzo gorąco podziękować za to co innym nie udało się...
~Helena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry