Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
emazzi - opinia wątek zamknięty Ogólnie zawsze sceptycznie podchodzę, do takich zabiegów, które są polecane...
~emazzi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Sandra L. - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Akademię Piękności Lamorage. Korzystam z ich zabiegów już od...
~Sandra L.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa! Kosmetyki też rewelacyjne. Polecam serdecznie . Ja...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Jestem po serii zabiegów (promocyjny i 5x200 zł) wykonanych przez różne...
~Gosia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa. Wszystkie zabiegi zostały...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Polecam wątek zamknięty Dziękuję za podziw ;) Ja kupiłam i wiem że kilka moich znajomych też kupiło....
~Daria J.
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 stycznia 2018

Rewelacja wątek zamknięty Byłam zachwycona tymi kosmetykami . Odmłodniała o 10lat ! Obsługa na wysokim...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Zadowolona ! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim panią zabiegi w Akademii piękności . Zarówno...
~Zofia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

polecam wątek zamknięty Pani Olu! Dziękuję bardzo za te wszystkie spotkania, kiedy zajmowała się Pani...
~Joanna G.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Prezentacja wątek zamknięty Typowe szukanie jeleni na zakup zwykłych kosmetyków po chorej cenie.Plus za...
~ToJaa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 listopada 2018

Koszmar wątek zamknięty Po raz kolejny dałam się zwieść. 30 km w strasznych korkach dojazd do salonu...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Zero kompetencji !!!! wątek zamknięty Byłam umówiona na wizytę, która została zapisana przez panią z recepcji. Po...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Super wątek zamknięty Jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie wraz z zakresem kosmetologii,...
~ZuZa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Polecem wątek zamknięty Pani Ania, która wykonywała zabieg jest przemiłą osobą , pełen...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Rozczarowana wątek zamknięty Przepraszam za znieksztalcenia wyrazow
~Aga
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Rozczarowana wątek zamknięty Byłam umówiono na konkretną godz. Przyjechałam 20 min. wcześniej, zaznacżyły...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Hmmm wątek zamknięty Nie wiem czy tam sa profesjonalne gabinety kosmetyczne...Sens tych zaproszen...
~Gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

stały klient wątek zamknięty Perfekcyjna kosmetyczka i tutaj nie przesadzam. Bardzo dokładnie wykonywane...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Kosmetyki wątek zamknięty Poszukuje osób które również kosmetyki tejże firmy. Chodzi mi o termin...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Pani Klaudii Z dziękuję za wszystko jako ciepła , profesjonalna, pełna...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry