Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług doradztwa inwestycyjnego przy zakupie apartamentów pod...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Polecam firme wątek zamknięty Polecam firmę. Solidna marka. Bezkompromisowe warunki współpracy i dość...
~Adam Sobczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Wyśmienita współpraca! wątek zamknięty Rekomenduje tą firmę do obsługi apartamentów inwestycyjnych i sprzedaży...
~Andrzej M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

Polecam kancelarie Pani Agaty Karoliny Lasoty wątek zamknięty Serdecznie Panstwu dziekuje za profesjonalna i merytoryczna pomoc, wielkie...
~Leopold
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Bardzo,bardzo polecam firmę Lasota Business Consulting wątek zamknięty Sprzedałem mój luksusowy dom w ciągu 8 miesięcy. Bardzo restrykcyjna polityka...
~Leon Murawski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Rewelacyjna agencja wątek zamknięty Korzystałem z agencji Lasota Business Consulting przy wynajmie moich...
~Paweł Polański
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Najlepsza Agencja w Trójmieście - polecam wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy za fantastyczną współpracę!!! Dwukrotnie korzystaliśmy...
~Justyna i Marcin Jaworscy
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Pani Agata Lasota - świetny fachowiec! wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla kancelarii LBC, a w szczególności Pani Agaty za...
~Andrzej Zawadzki
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Highly likely to recommend wątek zamknięty Great experience working with Agata and her team. Our sale involved corporate...
~Rafael Pergus
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Rekomenduje tą firmę do sprzedaży luksusowych apartamentów wątek zamknięty Korzystałem dotąd z kilku agencji nieruchomości z miernymi efektami. Pani...
~Kazimierz Górski
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Pani Agata Karolina Lasota - najlepszy agent i ekspert rynku nieruchomości wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z kancelarią Lasota Busines Consulting ze...
~Stefan
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Polecam. Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Korzystałam z usługi najmu korporacyjnego. Właśnie podpisaliśmy z mężem 3...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Mega zadowoleni klienci wątek zamknięty Do firmy LBC trafiłem z polecenia. W sierpniu 2017 roku korzystałem po raz...
~Andrzej Nowak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty Z wielka przyjemnoscia polecam uslugi Pani Agata Lasota. Jestem bardzo...
~WOJCIECH Murawski
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Sprzedaż apartamentu w Sopocie - polecam wątek zamknięty Do firmy trafiłem przypadkowo, przeglądając podobne oferty do mojej na...
~Tomek Spiker
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Po pewnych perypatiach w agencji, którą radzę raczej omijać (Partnerzy)...
~Konrad
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry