La Cucina

Restauracje

Gdańsk, Szeroka 86

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PORAZKA wątek zamknięty Odwiedzilismy LaCucina ze znajomymi w weeknd , usiedlismy do stolika...
~panna gogo
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Jedzenie ok, obsługa fatalna wątek zamknięty Ostatnio szukając restauracji ze znajomą trafiliśmy właśnie tu. Wszyscy...
~kama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Ania - opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne. Porcje małe. Ceny wysokie.
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Pysznie i miło;) wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce ze świetnym jedzeniem i bardzo miłą obsługą....
~iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Nazwa ulicy adekwatnie opisuje restauracje wątek zamknięty Właściwie to nie warto nic mówić tylko przestrzegać przed wizytą Byłem drugi...
~mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Wreszcie kuchnia włoska w super jakości! wątek zamknięty Byłem ze znajomymi na kolacji w La Cuccina, wszyscy byliśmy zachwyceni...
~Tomasz W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Fatalnie wątek zamknięty Wizyta w restauracji La Cucina (juz kolejna) zakończyła się kompletna...
~gdańszczaninX
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Rewelacja wątek zamknięty Pierwsze wrażenie po wejściu do lokalu bardzo pozytywne. Wnętrze niezbyt...
~WOBONK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

polecam! wątek zamknięty Byłam gościem la cuciny kilkakrotnie i nigdy sie nie zawiodłam. Bogate menu-...
~Karina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie nie warte swojej ceny. Duży talerz, a ilość tak mała, że trudno się...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

nie polecam. wątek zamknięty Nie polecam. Wystroj Ok ,ale reszta to totalna tandeta.Stare nie swieze...
~mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

Dania dla ptaszkow wątek zamknięty Moze byloby i smacznie i fajnie, ale te dania takie niedopracowane. Pizza z...
~Pizzomanka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Gorzej... wątek zamknięty Kolejna wizyta i... coraz gorzej. Nowe menu zrobilo sie nadto wyszukane i...
~Jk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

wielkie nadzieje rozwiane, nie przychylne rodzinom z dziećmi wątek zamknięty Późny lunch w środę, mąż zamówił pizze, ja sałatę z kalmarami. Pizza OK, ale...
~Ja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

prawie świetnie wątek zamknięty ten kelner stary to koszmar
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Ok, ale... wątek zamknięty Ładny wystrój, fajne menu, potrawy bardzo dobre, ale obsługa do poprawki....
~???
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

Rewelacyjna włoska restauracja wątek zamknięty W końcu rewelacyjna włoszczyzna w Gdańsku! Każde danie począwszy od...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 października 2013

WARTO !!! wątek zamknięty Bardzo fajny wystrój lokalu... Wspaniała obsługa.. i co najważniejsze...
~megiisz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Daleko od Włoch wątek zamknięty Dzisiaj miałem okazję zjeść w tej restauracji. Pełen nadziei udałem się tam...
~włoski smakosz
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Byłam z rodzina kilka razy. Za każdym razem próbowałam innej potrawy i nigdy...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry