La Cucina

Restauracje

Gdańsk, Szeroka 86

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jest dobrze wątek zamknięty Wszystko ok, spodziewałem się jednak ciut więcej na podstawie innych opinii....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Dobra pizza, fatalna obsługa wątek zamknięty Jakość pizzy bez zarzutu jednak obsługa fatalna. Płacąc rachunek rzędu 200...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Jedzenie w porządku - obsługa beznadziejna! wątek zamknięty Jesteśmy porażeni brakiem elementarnych podstaw obsługi kelnerskiej!!!...
~Kris
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Jedzenie doś dobre wina do zlewu wątek zamknięty Czekaliśmy 1,5 h na pizzę ale ok Jarmark sie rozumie , wino do wylania...
~smakosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Porażka wątek zamknięty Włoska jarzynowa zupa - w wydaniu tej restauracji to jakieś mrożonki...
~Marck
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Jest dobrze wątek zamknięty Mogę się wypowiadać o tym, czego próbowałem - tarta cebulowa, rostbef z...
~-A.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

Bardzo dobre potrawy wątek zamknięty naprawdę bliskie włoskim oryginałom. Przydałoby się więcej pozycji potraw...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2013

Fajny wystrój, jedzenie słabe wątek zamknięty Uwielbiam kuchnię włoską, dlatego z dużymi nadziejami udałem się do nowej...
~Meh
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Potrawy to jakaś pomyłka wątek zamknięty Zabrałem dziewczynę na obiad. Przez przypadek wybraliśmy La Cuccina. Z trzech...
~Ania i Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

doskonały smak wątek zamknięty Polecam bez wątpliwości. Wspaniały smak, świetna obsługa, przystępne ceny....
~aaaaaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Fantastyczne menu w beznadziejnym wykonaniu wątek zamknięty dziś pierwszy (i ostatni raz) odwiedziliśmy restaurację la cucina. artykuł na...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Pysznie! Polecam. wątek zamknięty Byłam już kilkanaście razy. Za każdym razem jest wspaniale. Obsługa...
~Diana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Pycha wątek zamknięty Obsługa super sympatyczna i pomocna w wyborze dań, czas oczekiwania na...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Byliśmy z żoną na kolacji i naprawdę super. Jakość podawanych potraw naprawdę...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

zero obslugi wątek zamknięty Wybraliśmy sie w niedzielę koło 15 z nadzieją na pyszną włoską kuchnię....
~Filip
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

super! wątek zamknięty W końcu w Gdańsku powstała Włoska restauracja, godna polecenia! Dziś byliśmy...
~gR
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Juz nie muszę jechać do Sopotu wątek zamknięty Super restauracja z super klimatem. Wystrój jest oszałamiający a jedzenie...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

Tragiczny Kelner wątek zamknięty Witam,Wybralem sie z dziewczyna do La Cuccina na kieliszek bialego wina.Menu...
~ab
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry