Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza możliwa decyzja ;) wątek zamknięty Do La Manchy trafiłam prawie 4 lata temu i absolutnie nie żałuję!
~Kami
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Bardzo zadowolona kursantka :) wątek zamknięty Od samego początku Szkoła wychodziła na przeciw wszelkim trudnościom i nigdy...
~Angelika z Gdyni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Świetne podejście do kursantów - począwszy od obsługi biura i cierpliwości w...
~Kursant
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Lepiej być nie mogło ;) wątek zamknięty Podejście do klienta na najwyższym poziomie, ceny przystępne, poziom...
~Zuza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Wspaniała szkoła dla dzieci wątek zamknięty Doświadczenie cotygodniowych zajęć domowych mam od 2 lat: rok szkolny 2016-17...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

Wspaniała lektorka Pani Justyna :-) wątek zamknięty Córka uczy się hiszpańskiego od września i dzięki Pani Justynie należy do...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Nauka w La Manchy to przyjemność wątek zamknięty Kolejny rok uczęszczam do szkoły ponieważ czas spędzony tutaj mija...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Hiszpański dla dzieci wątek zamknięty Starsze dzieci uczy native speaker, dzięki temu bardzo szybko "łapią". Poza...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Szybki Progres wątek zamknięty Polecam szkołę la Mancha - doskonali lektorzy , przyjemna praca , małe grupy.
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

bardzo dobra szkoła hiszpańskiego ! wątek zamknięty Córka zadowolona, dalej zakochana w jezyku, poziom dopasowany do jej...
~marzena grochowskaa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

kurs hiszpańskiego wątek zamknięty Godna polecenia szkoła, z elastycznym i otwartym podejściem do ucznia....
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę. Fachowe podejście do ucznia. Miła obsługa.
~Klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

polecam wątek zamknięty moja córka uczy się od roku z wspaniała lektorką, jestem bardzo zadowolona,...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Sprawdzałam różne szkoły językowe, jednak La Mancha zdecydowanie najbardziej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Nowoczesna i Profesjonalna Szkoła nastawiona na potrzeby Klienta wątek zamknięty Nauka języka hiszpańskiego dla pracowników firmy zorganizowana na potrzeby...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty z całego serca polecam naukę w La Mancha, gorące serca lektorów :))
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam. Kursy dostosowane do potrzeb, poziomu, zainteresowań. Od...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty To juz moj kolejny kurs w La Manchy, bylam bardzo zadowolona z nauki...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Oceniam tylko "Obsługę", na zero. Reszta na podstawie innych opinii - daje...
~Mari
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Najlepsza szkoła hiszpańskiego w Trójmieście - polecam wymagającym wątek zamknięty Uczęszczałem na kurs hiszpańskiego w wakacje i później normalnie w semestrze....
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry